Wellness hotel Rezidence Nové Hrady Recenze Wellness hotel Rezidence

www.rezidencenh.cz :: Paintball (16.10.2018 - 13:15)

Wellness hotel Rezidence
ve zrekonstruovaném městském paláci
 

Paintball

…vraťme se společně do dob, kdy pohyb podezřelých osob v pohraničí byl ostře sledován a ne každému se zdařil útěk z domova za vysněným cílem života v kapitalistické cizině…stejně tak ostře budete sledování při zpestření vašeho pobytu v našem hotelu. Na vytyčeném území, přímo na česko-rakouských hranicích vás přivítá pohraniční stráž se psem a je jen na vás, zda se odvážíte za setmění proniknout přes střežené území až k čáře, kde si vyzvednete nové pasy a vybojujete svobodu…

Tak přesně taková je naše nabídka zpříjemnění vašeho pobytu. Tuto hru jsme připravili jak pro jednotlivce, tak pro skupinky (max. 8 osob). Hrajeme vždy na základě dohody a předchozí objednávky, kde si domluvíme počet osob a čas úvodního setkání, na kterém proběhne základní instruktáž a večer jdeme na to!

 

Uspořádejte si u nás soukromou paintballovou akci pro své známé či pro váš firemní kolektiv.

Cena základního (povinného) vybavení ke hře:

Ochranná helma + zbraň vč. natlakované bombičky = 200,- Kč/osoba
(V případě zájmu vám rádi zapůjčíme v této ceně i chrániče hrudi a loktů)

 

Výše uvedená cena zahrnuje vše potřebné ke hře krom munice, doba hry není striktně předepsána ani omezena a záleží na individuální domluvě s klientem, organizátora her, údržbu a opravy zbraní, doplňování plynu a proškolení účastníků paintballové akce z bezpečnostních a herních pravidel.

Cena munice / kuliček:

1 kulička = 1 kč

Běžná spotřeba paintballových kuliček na jednu akci (3-4 hodiny hry) je velmi individuální a pohybuje se běžně od 150 ks do 450 ks na jednu hru.

paintball

Co se u nás bude dít?