Novinky od června 2020

Vážení hoteloví hosté – ať již Vy stálí, kteří nám zachováváte již více než desetiletí svou přízeň i Vy, kteří se k nám snad chystáte poprvé.

Od letošního června jsem pro Vás připravili několik novinek, díky nímž věříme bude Váš pobyt ještě příjemnější, a kromě dokonalé relaxace těla i ducha Vám přinese spoustu nových impulsů a zážitků.

 

  1. S opětovným otevřením hotelu pro Vás opět chystáme i znovuotevření restaurace Jazzbar a přilehlého Buquoyského salónku (zprovozněny v lednu 2020). Nad rámec Vašich pobytových balíčků a stravy v hlavní hotelové restauraci si tak můžete dát např. chutný oběd, zajít si na vynikající zákusek či jen tak něco malého na zub. Náš ochotný personál Vám velice rád pomůže s výběrem z široké nabídky skvělých vín.
  2. Mluvíme-li o vínu, nesmíme opomenout zcela nově zrekonstruovaný gotický vinný sklep. Dvakrát týdně budeme zařazovat do programu pro naše hosty speciální vinné degustace s výkladem zkušených sommeliérů. O dnech a časech degustace se prosím informujte na recepci hotelu. (Prozatím máme naplánovány pravidelné ochutnávky v ÚTERÝ a PÁTEK)
  3. Záleží nám na Vašem zdraví – proto pro Vás rozšiřujeme i nabídku v oblasti péče o tělo a léčebných kůr a procedur. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Z novinek uveďme např. Buquyskou léčebnou koupel s peloidními extrakty, rehabilitační cvičení v bazénu, relaxační cvičení v rokokovém sále, komentované procházky s průvodcem.... Ve Vašem zájmu využívejte k rezervaci wellness procedur náš email sales@rezidencenh.cz a zajistěte si tak včas volnou kapacitu ve Vámi preferovaném čase.
  4. Čas nuceného uzavření hotelu jsme využili k dovybavení a vylepšení komfortu našich pokojů, díky čemuž Vám nyní můžete nabídnout kromě standartních pokojů a apartmánů nově i 3 šlechtické pokoje a dvoupokojové Apartmá hraběnky Marie Magdalény Buquoyové -  zařízené historickým nábytkem a funkčními doplňky pro Vaše maximální pohodlí a spokojenost.
  5. Nově jsme také zařadili do naší nabídky pobytů ozdravné pobytové balíčky „Novohradské hory léčí“ jehož součástí je speciální strava posilující imunitu organismu, léčebné procedury i pohyb na čerstvém vzduchu. Pro více informací a konkrétní nabídku balíčků klikněte na....
  6. Součástí hotelu jsou i nádherné prostory rokokového společenského sálu s původní výmalbou z 18. století. Jakmile nám to situace dovolí, budeme opět zařazovat do programu různá hudební a jiná kulturní vystoupení, gastronomické a společenské akce. O programu Vás budeme pravidelně informovat na našem Facebooku i webových stránkách.
  7. Plánujete snad svatbu či firemní akci pro Vaše kolegy či obchodní partnery? Pak vězte, že reprezentativní prostory rokokového sálu či menšího Buquoyského salonku jsou spolu s profesionálním servisem a vyhlášenou gastronomií zárukou spokojenosti všech Vašich pozvaných hostů. Velice rádi s Vámi probereme veškerá Vaše přání a představy a ušijeme Vám Váš velký den na míru.