EINE NACHT ÜBERNACHTUNG

1 Nacht
Verpflegung Frühstück
Check-in: Sonntag Donnerstag
Check-in: 14:00 | Check-out: 10:00
Aufenthalt schon von € 58 /Person
RESERVIERUNG

Inhalt des Aufenthalts

*Unterkunft in komfortablen Zimmern (Bad, WC, TV, Kühlschrank, Fön, Bademantel, Internetanschluss)für 1 Nacht ¨
*Verpflegung FRÜHSTÜCK:-reichhaltiges Frühstücksbuffet, Kaffee, Tee, Säfte
*unbegrenzte Nutzung des hoteleigenen Wellnesscenters (Schwimmbad, Saunen,Whirlpool, Massagebecken, Erlebnisduschen, Salzgrotte, Dampfkammer, Kneippweg /Planschbecken, Ruhezonen)
*Hotelbademantel für den gesamten Aufenthalt


Gleichzeitig können Sieverschiedene Wellnessprozeduren, Massagen, Kosmetik usw. bestellen.

Preise für Kinder:
0 - 2,99 Jahre ... Gebühr 4,20 EUR / Nacht (inklusive Kinderbett)
3 - 11,99 Jahre ... 60% des vollen Preises

Bemerkung

Wenn ein Mehrbettzimmer nur mit einer Person belegt ist, wird für jedes nicht belegte Bett eine Gebühr von 20 EUR pro Tag erhoben.

Pricelist

SAISONS PRICELIST BESTELLUNG
11.1.2026 - 21.12.2026 von € 58 /Person RESERVIERUNG

Koupit jako dárek

Dárkový poukaz pro:
Text věnování:
Počet osob:
Termín pobytu:

Datum příjezdu:
Vaše jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Vaše telefonní číslo:
Způsob doručení:

Hodnocení

Anonymní hodnocení

jednotlivec, 18. března 2016
Vstřícnost a ochota personálu. Příjemné prostředí v citlivě rekonstruovaném historickém objektu.

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 14. března 2016

Jiří Sýkora

jednotlivec, 1. června 2015

Soňa Doubková

jednotlivec, 20. ledna 2020
Čisto, milý personál, hezké prostředí, výborná kuchyně i ubytování!!!!

Radka Ondřichová

jednotlivec, 18. února 2020

Alena a Ivan Turkovi

dospělý pár, 27. května 2013
Vše bylo OK.

Marie Žáčková

dospělý pár, 29. května 2016
viz bodové hodnocení

Marie Jurková

dospělý pár, 5. července 2015
Moc se nám zde líbilo, veškerý personál byl velice ochotný a milý. Rádi si pobyt časem zopakujeme.

Jana Hortenská

dospělý pár, 7. srpna 2012
Pobyt v Rezidenci jsme si užily, stojí určitě za to hotel navštívit. Co se týče jídla, tak si nemůžeme stěžovat, vše bylo výborné, v bufetu všeho dostatek, navíc mají výborná vína, zvláště rakouská stojí za ochutnání. Určitě stojí zato jet do Gmündu do solných lázní, není to daleko. Kdo není autem (tak jako my), je možnost jet autem hotelovým. My měly v ceně pobytu 2 hodiny vstupu a chtěly zůstat déle, pak ovšem záleží na domluvě s ostatními účastníky, zdali s tím souhlasí a auto se vrátí po delší době. My měly smůlu, tak jsem se zpět vydaly na vlastní pěst, ale v rámci výletu nám to nevadilo.

Helena Kociánová

jednotlivec, 12. června 2015
Pokoje čisté bez závad. Jídlo velice dobré, servírky ochotné, wellnes na jedničku s hvězdičkou, recepce velice pozorná,

Josef Němec

dospělý pár, 14. února 2015

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 30. dubna 2018

Miloš Lokaj

jednotlivec, 11. února 2013

Zbyněk Vyhlas

dospělý pár, 11. února 2018

Anonymní hodnocení

mladý pár, 29. října 2016
Hotel a jeho služby byly perfektní, personál byl velmi ochotný, příjemný. Jídlo bylo velmi dobré, ranní bufet se širokou nabídkou a večeře s možností výběru tří chodů super. Wellness se nám nechtěl ani opouštět! Rádi se znovu vrátíme.

Věra Schaferlingová

jednotlivec, 23. července 2019
Krásné prostředí hotelu. Příjemná wellness oáza. Ochotný personál. Restaurace i posezení venku.

František Šíma

dospělý pár, 9. července 2018
klidné prostředí ideální pro pěší a cyklo turistiku příjemná obsluha

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 14. července 2019

Magdalena Kulíková

dospělý pár, 20. února 2014
neomezený vstup do sauny, bazénu, vířivky a pod. vstřícný přístup personálu hotelu

Iveta Košátková

jednotlivec, 8. srpna 2018

Václav GROF

dospělý pár, 17. března 2015
není co vytknout

Petr Hlaváč

dospělý pár, 18. května 2018

Dagmar Vonášková

jednotlivec, 14. října 2014
Velmi chutné jídlo, Obsluha se smyslem pro humor.

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 12. února 2020

Renata

ostatní, 2. června 2014
Pěkné, prostorné pokoje, kvalitní lůžka. Velmi vstřícný personál. Bazén s protiproudem i výřivka tak pro 4-5 osob pěkné, odpovídá ***.

Anežka Havlová

skupina přátel, 15. května 2016
Vse bylo v naprostem poradku, proto uz jsme u vas byli 4x a moc se nam, tam libi.Moc dekuji za ochotu, ve vsem jste mi vyhoveli, kdyz jsem zadala 4pokoje vedle sebe.Moc dekuji a doufam, ze to nebylo naposled.Hlavne cisnik a servirky byli ochotni.Preji Vam, aby jste meli plno zajemcu na ubytovani.Jeste jednou moc dik.Havlova a spol.

Alena Kobylková

dospělý pár, 17. července 2017
výtečný personál čistota na jedničku z hvězdičkou služby spa kdykoli během dne forma All-Inclusiv malebné město, má vícero památek

Irena Přibíková

jednotlivec, 18. března 2016

Eliška Zajícová

jednotlivec, 21. července 2018
příjemný a milý personál čisté a prostorné pokoje velmi dobrá kuchyně klidné prostředí okolí pro pěší výlety, tak i na kolo - mírné kopečky

Miloslava Vachalova

ostatní, 2. března 2020
čistota ochotný personál chutné jídlo pěkná wellness zona pěkná příroda