TOP NABÍDKY

Přehled nejprodávánějších pobytů - Wellness hotel REZIDENCE

2 noci
all-inclusive

ALL-INCLUSIVE víkend

od 4 100 Kč / osoba

ALKO NÁPOJE V CENĚ BALÍČKU
7 nocí
polopenze

WELLNESS HOTEL REZIDENCE ****

V nedotčené přírodě Novohradského podhůří stojí již od roku 1650 šlechtický palác rodiny Buquoyů. Palác je dominantou celého města Nové Hrady a je součástí jeho památkové zóny. V roce 2008 prošel kompletní rekonstrukcí a byl přetvořen v moderní čtyřhvězdičkový Wellness hotel Rezidence. Kromě pohodlného ubytování v 65 pokojích s vlastním sociálním zázemím nabízí hostům neomezený vstup do rozsáhlé wellness oázy. Na více než 500 m2 si hosté mohou bezplatně užívat dvě finské sauny, parní komoru, solnou jeskyni, bazén, vířivku, zážitkové sprchy a odpočinkové zóny. Zkušení profesionálové zde zajišťují i léčebné a relaxační procedury, masáže, zábaly a kosmetické služby. O stravování se stará oddělení gastro, které pracuje ve 3 restauracích, hotelových barech a v gotickém nově otevřeném vinném sklepě.

Ve druhém patře hotelu je velký rokokový sál s krásně restaurovanou výmalbou z konce osmnáctého století. Je to ideální místo k pořádání svateb, menších koncertů a firemních akcí. 

Okolní panenská příroda je protkaná množstvím turistických i cyklistický tras s řadou památek. Čerstvý čistý vzduch do Nových Hradů putuje přímo z nedalekých rakouských Alp.

Neváhejte prožít báječnou posilňující dovolenou a okusit péči čtyřhvězdičkového rodinného Wellness hotelu Rezidence v budově s puncem dávného aristokratického sídla.

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Jan Nedvěd (předseda představenstva) a Štěpánka Nedvědová (ředitelka hotelu)


Projekt lázeňský dům Rezidence Nové Hrady - obnova fasád, výměna venkovních parapetů a oprava stávajících oken je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje.

Hodnocení hotelu

93%

Perfektní

na základě 2289 recenzí

Personál 94%
Služby 93%
Čistota 96%
Pohodlí 90%
Cena/kvalita 90%

Během roku 2021 došlo k opravě a novému nátěru soklu fasády za finančního přispění Jihočeského kraje.

V roce 2023 došlo k opravě další části fasády za finančního přispění Jihočeského kraje.

 
 

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Úspory energie v penzionu společnosti REZIDENCE Nové Hrady, a.s., CZ.01.3.10/0.0/0.0/20_370/0025347, který je spolufinancován z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem předkládaného projektu je realizace úsporných opatření v penzionu, a to konkrétně výměna výplní otvorů; zateplení vnějších obvodových stěn a stropu do půdních prostor; instalace tepelného čerpadla a rekonstrukce topného systému; instalace fotovoltaických panelů pro výrobu elektřiny; rekonstrukce elektroinstalace a osvětlení. 

Další realizovanou aktivitou spolufinancovanou z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR je projekt Úspory energie v hotelu společnosti REZIDENCE Nové Hrady, a.s.“, reg. č. CZ.01.3.10/0.0/0.0/20_370/0024908.

Předmětem projektu je realizace úsporných opatření v objektu žadatele, a to konkrétně výměna výplní otvorů a instalace LED osvětlení. Místem realizace je Wellness hotel Rezidence.

Přínosem projektů pro žadatele je snížení energetické náročnosti provozu objektů, což bude mít kladný vliv také na životní prostředí.

Už odcházíte?

Přihlaste se k odběru „tajných“ akcí a buďte jediní, komu jednou za čas pošleme extrémně výhodnou nabídku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.