Plánujete svatbu? Pak jistě chcete prožít tento výjimečný den na výjimečném místě. Svěřte své přípravy našemu profi týmu a buďte bez starostí. Wellness hotel Rezidence v Nových Hradech (www.rezidencenh.cz) Vám nabízí své nádherné prostory.

Dnes 4*hotel býval historicky palácem rodiny Buquoyů, a atmosféra dávného šlechtického sídla je v něm patrná dodnes. Snoubí se v něm noblesa historických prostor s novodobými nejvyššími standardy ubytovacích, gastronomických a wellness služeb, což je spolu s jeho vynikající polohou zárukou nezapomenutelného zážitku a maximální spokojenosti nejen svatebčanů ale i všech svatebních hostů napříč generacemi.

Menším svatbám nabízíme soukromí Buquoyského salonku (pro max.50 osob), velkým svatbám a hostinám bude slušet náš honosný rokokový sál s historickými freskami a přísálím s barem (s celkovou kapacitou až 130 hostů). S výběrem a sestavením svatebního menu Vám rádi poradí naši šéfkuchaři, s výběrem z široké nabídky vín zkušený sommelier.

Wellness hotel Rezidence Vám může být zázemím po celý Váš velký den – od okamžiku přivítání hostů přes samotný obřad až po svatební hostinu, večerní oslavu a ubytování. Vedle standartních pokojů nabízíme též ubytování ve šlechtických pokojích, pro novomanžele pak romantické luxusní Apartmá hraběnky Marie Magdalény Buquoyové – aby i svatební noc byla pro novomanžele nezapomenutelným zážitkem.

Rádi si vyslechneme Vaše přání a sny – nechte vše na našem týmu profesionálů (od dekorací, organizace a gastro služeb) a užijte si svůj velký den. Pro více informací nás kontaktujte na nedvedova@rezidencenh.cz nebo tel.na 733 380 505.