Golf

V dojezdové vzdálenosti od Nových Hradů je několik mistrovských 18ti jamkových golfových hřišť.

15 minut Vám bude trvat cesta do sousední rakouské Weitry. Hřiště s výhledem na krásný zámek, driving range a část hřiště má umělé osvětlení. Nechcete si zahrát večer?

 Asi 50 minut Vám bude trvat dojet do Sankt Oswaldu. Zdejší mistovské hřiště je pověstné svou fyzickou náročností, nachodíte tady opravdu hodně výškových metrů. A známý Par 5 s délkou 612 metrů je nejdelší v Evropě. A je v bezprostřední blízkosti města Freistadt se známým pivovarem a historickým centrem plným příjemných hospůdek a krásné architektury.

Hluboká nad Vltavou s výhledem na nádherný zámek patří k nejvyhledávanějším hřištím v ČR. Dostanete se tam za 50 minut. Hřiště má celkem 27 jamek a je vybudováno ve Schwarzenberském parku. Součástí klubového zázemí je skvělá restaurace La Cantina del Golf se španělským šéfkuchařem.

Další hřiště v lokalitě Svachovka je u Českého Krumlova, asi 45 minut vzdáleného. Hru si můžete zpříjemnit prohlídkou renesančního starého města, které je součástí světového dědictví UNESCO.

V neposlední řadě můžete navštívit Golfresort Monachus na samém pomezí s Rakouskem u městečka Nová Bystřice. Patří již několik let mezi nejlepší golfové areály v České republice. Nabízí dvě velmi rozdílná hřiště. Přátelskou a příjemnou devítku "Nová Bystřice" a dospělejší osmnáctku zvanou "Mnich".

Na všechna hřiště si můžete rezervovat green fee přímo v hotelu.