KATEGORIE POKOJŮ

NOVINKA – od poloviny července 2023 možnost ubytování
v rodinných apartmánech ve vedlejší budově hotelu

Wellness hotel Rezidence nabízí 4 kategorie pokojů: Šlechtické pokoje, pokoje KLASIK, apartmány a DEPANDANCE rezidence (vedlejší budova).

Fotografie pokojů jsou ilustrační, jednotlivé pokoje se od sebe mohou lišit.

 

Šlechtické pokoje

Šlechtické pokoje jsou situovány v prvním patře hotelu. Jedná se o pokoje šlechtické, zařízené starožitným nábytkem a historickými obrazy. Snoubí se zde noblesa dávného šlechtického sídla s komfortem moderního 4✳ hotelu. Pokoje jsou k dispozici jednolůžkové, dloulůžkové (varianty: DOUBLE s manželskou postelí či TWIN s oddělenými lůžky) nebo třílůžkové. Součástí všech šlechtických pokojů je též pohodlný dobový sedací čalouněný nábytek se stolkem a pracovní psací stůl. 

ŠLECHTICKÉ POKOJE 124, 125 a 126: jsou vedeny jako jednolůžkové šlechtické pokoje. Mají však manželskou postel a proto je lze využít na poptání přes rezervační oddělení i jako pokoje dvoulůžkové (s výraznou slevou za položku ubytování). Jsou menší rozlohy (cca 18 m2) a nabízejí pouze jedno křeslo (menší posezení).

ŠLECHTICKÉ POKOJE PETITE (cca18 m2)

ŠLECHTICKÉ POKOJE PETITE (123, 124, 125, 126 a 129) jsou dvoulůžkové pokoje v prvním patře hotelu vybavené manželskou postelí, stolkem s menším posezením a koupelnou s WC na ploše cca 18 m2. Díky menší rozloze pokojů jsou nabízeny za velice zvýhodněnou cenu! (při obsazenosti 2 osoby).

 

Apartmá Marie Magdalény Buquoyové

Apartmá Marie Magdalény Buquoyové: (rezidenční pokoj č.101)

Toto dvoupokojové novomanželské apartmá DE LUXE (pro 2 osoby) je věnováno památce Marie Magdalény Buquoyové. Vstupní pokoj je vybaven pohodlným dobovým čalouněným posezením s konferenčním stolkem a ani zde nechybí pracovní stůl se stylovou židlí. V této místnosti je také kabelová TV, stojací lampa a několik historických obrazů.

Středobodem druhé místnosti – bývalé modlitební kaple Marie Magdalény (s původním obložením stěn a unikátním stropem) je luxusní king size postel s polstrovaným čelem. Oba pokoje zdobí křišťálové lustry a další stylové doplňky. 

Samozřejmostí je moderní koupelna s vanou a fénem a také Wi-Fi připojení k internetu. 

 

Pokoje kategorie KLASIK

Pokoje KLASIK se nachází v přízemí nebo ve vyšších patrech hotelu - často se jedná o pokoje podkrovní – s krásnými střešními výhledy.

Všechny naše hotelové pokoje nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením (vana či sprcha), pohodlnými postelemi (počet lůžek dle typu pokoje) a posezením. K základnímu vybavení patří kabelová plochá TV a bezplatné internetové WI-FI připojení.

 

Apartmány

4.patro hotelu Rezidence je vyhrazeno pro tří- až pětilůžkové podkrovní apartmány, které disponují manželskou postelí a dalšími plnohodnotnými lůžky. Díky velikosti apartmánů je kapacita velmi variabilní, tudíž lze ubytovat až 5 osob na plnohodnotných postelích (po předchozí domluvě s recepcí). Vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, kabelová TV, minibar, internetové Wi-Fi připojení i župany patří mezi základní vybavení pokoje. 

DEPANDANCE REZIDENCE

Chystáte se do Nových Hradů a preferujete jiné ubytování než hotelové? Využijte možnosti pobytu ve zcela nově zrekonstruovaném objektu DEPANDANCE REZIDENCE – jen pár kroků od hotelu, na adrese Česká 73. Naleznete zde 8 prostorných apartmánů s přistýlkami –pro 2 až 6 osob. Apartmány jsou vybaveny vždy manželskou postelí plus dalšími lůžky (dle kapacity pokoje) a pohodlným posezením. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení v každém apartmánu (koupelna se sprchou a WC), TV, chladnička, rychlovarná konvice s hrnky a skleničkami, připojení k internetu. Bydlíte ve vedlejší budově a služby obsažené v našich klasických balíčcích čerpáte v hlavní budově hotelu. Zde můžete využít ubytování i s Vašimi domácími mazlíčky za poplatek 300 Kč/den.