KATEGORIE POKOJŮ

Wellness hotel rezidence nabízí 3 kategorie pokojů: Rezidenční (šlechtické) pokoje, pokoje standard a apartmány.

Jednolůžkový pokoj

Prostorný pokoj pro jednu osobu nabízí komfortní ubytování s vlastní koupelnou, širokou postelí a posezením. V základním vybavení pokoje nechybí kabelová televize, bezplatné internetové Wi-Fi připojení, ani minibar. Jednolůžkový pokoj je účtován s příplatkem 100 Kč/noc.  

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj nabízí ubytování pro 2 osoby, disponuje manželskou postelí či oddělenými lůžky (pokoj č. 205). Součástí každého pokoje je též posezení. Samozřejmostí je moderní koupelna se sprchou nebo vanou. Na pokoji nechybí Wi-Fi připojení k internetu, minibar a kabelová TV. 

Rezervovat

Apartmán

4.patro hotelu Rezidence je vyhrazeno pro tří- až pětilůžkové podkrovní apartmány, které disponují manželskou postelí a dalšími plnohodnotnými lůžky. Díky velikosti apartmánů je kapacita velmi variabilní, tudíž lze ubytovat až 5 osob na plnohodnotných postelích (po předchozí domluvě s rezervačním oddělením). Vlastní koupelna se sprchou a vanou, kabelová TV, minibar, internetové Wi-Fi připojení i župany patří mezi základní vybavení pokoje.
Podkrovní apartmány č. 401 – 404 se účtují s příplatkem 250 Kč/osoba/noc.

Další apartmán se nachází v 1.patře hotelu – jde o 2 samostatné pokoje, které propojuje útulná hala s posezením pro 5 osob. Pokoje 112 a 113 jsou tedy jednotlivě neprodejné, pouze jako celkový apartmán pro rodinu či přátele. I tento apartmán je s příplatkem 250 Kč/osoba /noc.

Rezervovat

Pětilůžkový pokoj

Rezervovat

Apartmán (5 lůžek)

Rezervovat

Šlechtické pokoje

Nová kategorie pokojů typu De luxe nabízí nadstandardní pokoje zařízené starožitným nábytkem a historickými obrazy. Snoubí se zde noblesa dávného šlechtického sídla s komfortem moderního 4 * hotelu. V současné době nabízíme tyto konkrétní šlechtické pokoje (Připravujeme pro Vás a postupně dovybavujeme další) :

Pokoj č. 131 – dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a původními freskami na zdech.
Pokoje č. 134 a 135 – prostorné pokoje s manželskou postelí a odděleným lůžkem, s původními restaurovanými parketami.

Součástí všech šlechtických pokojů je též pohodlný dobový sedací čalouněný nábytek se stolkem a také pracovní psací stůl. Samozřejmostí je moderní koupelna s vanou a fénem. Na pokoji nechybí Wi-Fi připojení k internetu, minibar a kabelová TV. 

Šlechtické pokoje č. 131, 134 a 134 se všechny nachází v 1. patře s výhledem na náměstí a jsou prodávány s příplatkem 250,- Kč/osoba/noc.

Rezervovat

Apartmá Marie Magdalény Buquoyové

Toto dvoupokojové apartmá DE LUXE (pro 2 osoby) je věnováno památce Marie Magdalény Buquoyové. Jeden pokoj je vybaven pohodlnou koženou sedačkou, konferenčním stolkem a křesly, ani zde nechybí pracovní stůl se stylovou židlí. V této místnosti je také kabelová TV, stojací lampa a několik historických obrazů.
Středobodem druhé místnosti – bývalé modlitební kaple Marie Magdalény (s barokními freskami na stěnách a štukovými fabiony na stropě ) - je luxusní king size postel s polstrovaným čelem.
Oba pokoje zdobí křišťálové lustry a další stylové doplňky.
Samozřejmostí je moderní koupelna s vanou a fénem. V apartmá nechybí Wi-Fi připojení k internetu a minibar .

Toto naše “novomanželské apartmá” se nachází v prvním patře hotelu s výhledem na Novohradské náměstí. Je prodáváno s příplatkem 400 Kč/osoba/noc.