Ubytování a pokoje

Stylové, moderní, pohodlné ubytování v Nových Hradech – tak by se daly stručně charakterizovat vybavení a atmosféra našich pokojů, a to ať už si vyberete pokoj standardní či některé z našich apartmá. Naším cílem je, abyste se u nás cítili vždy příjemně a spokojeně.

Z našich pokojů i apartmánů na Vás dýchne atmosféra aristokratického života bývalého šlechtického paláce rodiny Bukvou v Nových Hradech. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou, nechybí zde samozřejmě ani chladnička a televize, v apartmánech pak také vybavený minibar.

V současné době je kapacita hotelu 138 lůžek v 61 pokojích, z toho je jedno malé a čtyři velká apartmá.

CELÝ HOTEL JE NEKUŘÁCKÝ.

Pobyt s domácím mazlíčkem není u rezervací vytvořených po 23.8.2019 dovolen.

Jednolůžkový pokoj

Prostorný pokoj pro jednu osobu nabízí komfortní ubytování s vlastní koupelnou, širokou postelí a posezením. V základním vybavení pokoje nechybí kabelová televize, bezplatné internetové Wi-Fi připojení, ani minibar

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj nabízí ubytování až pro 3 osoby, disponuje manželskou postelí s možností využití další plnohodnotné postele. Samozřejmostí je moderní koupelna se sprchou nebo vanou. Na pokoji nechybí Wi-Fi připojení k internetu, minibar a kabelová TV. Cena uvedena u pobytového balíčku je uvedena při obsazení 2 osobami.  

Rezervovat

Apartmán

Stylově vybavený apartmány poskytují svým hostům ubytování s jedinečnou atmosférou původního šlechtického paláce nebo zajímavě řešené podkrovní apartmá. Pokoj disponuje manželskou postelí a dalšími plnohodnotnými lůžky. Díky velikosti apartmánů je kapacita velmi variabilní, tudíž lze ubytovat až 5 osob na plnohodnotných postelích (po předchozí domluvě s recepcí). Vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, kabelová TV, minibar, internetové Wi-Fi připojení i župany patří mezi základní vybavení pokoje.

Rezervovat

Pětilůžkový pokoj

Rezervovat

Apartmán (5 lůžek)

Rezervovat

Šlechtické pokoje

Rezervovat