KATEGORIE POKOJŮ

Wellness hotel rezidence nabízí 3 kategorie pokojů: Rezidenční (šlechtické) pokoje, pokoje standard a apartmány.

Fotografie pokojů jsou ilustrační, jednotlivé pokoje se od sebe mohou lišit.

 

Šlechtické pokoje

Šlechtické pokoje jsou situovány v prvním patře hotelu. Jedná se o pokoje šlechtické, zařízené starožitným nábytkem a historickými obrazy. Snoubí se zde noblesa dávného šlechtického sídla s komfortem moderního 4✳ hotelu. Pokoje jsou k dispozici jednolůžkové, dloulůžkové (varianty: DOUBLE s manželskou postelí či TWIN s oddělenými lůžky) nebo třílůžkové. Součástí všech šlechtických pokojů je též pohodlný dobový sedací čalouněný nábytek se stolkem a pracovní psací stůl. 

 

Apartmá Marie Magdalény Buquoyové

Apartmá Marie Magdalény Buquoyové: (rezidenční pokoj č.101)

Toto dvoupokojové novomanželské apartmá DE LUXE (pro 2 osoby) je věnováno památce Marie Magdalény Buquoyové. Vstupní pokoj je vybaven pohodlným dobovým čalouněným posezením s konferenčním stolkem a ani zde nechybí pracovní stůl se stylovou židlí. V této místnosti je také kabelová TV, stojací lampa a několik historických obrazů.

Středobodem druhé místnosti – bývalé modlitební kaple Marie Magdalény (s původním obložením stěn a unikátním stropem) je luxusní king size postel s polstrovaným čelem. Oba pokoje zdobí křišťálové lustry a další stylové doplňky. 

Samozřejmostí je moderní koupelna s vanou a fénem a také Wi-Fi připojení k internetu. 

 

Pokoje kategorie Comfort

Pokoje standard se nachází v přízemí nebo ve vyšších patrech hotelu - často se jedná o pokoje podkrovní – s krásnými střešními výhledy.

Všechny naše hotelové pokoje nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením (vana či sprcha), pohodlnými postelemi (počet lůžek dle typu pokoje) a posezením. K základnímu vybavení patří kabelová plochá TV a bezplatné internetové WI-FI připojení.

 

Apartmány

4.patro hotelu Rezidence je vyhrazeno pro tří- až pětilůžkové podkrovní apartmány, které disponují manželskou postelí a dalšími plnohodnotnými lůžky. Díky velikosti apartmánů je kapacita velmi variabilní, tudíž lze ubytovat až 5 osob na plnohodnotných postelích (po předchozí domluvě s recepcí). Vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, kabelová TV, minibar, internetové Wi-Fi připojení i župany patří mezi základní vybavení pokoje. 

Podkrovní apartmány č. 401 – 404 se účtují s příplatkem 250 Kč/osoba/noc.

 

Šlechtické pokoje economy

Šlechtické pokoje v 1. patře menší rozlohy. Oproti ostatním šlechtickým pokojům nabízejí pouze jedno křeslo (menší posezení).

Pokoje 124, 125 a 126 mají 18m2 a pokoje 112, 113 mají 25 m2.