Vše bylo na dobré úrovni, wellnes přímo v hotelu, župany na pokoji, to je výborné. Stravování velmi dobré, celkově spokojenost!
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 27. října 2018
jana musilova
jednotlivec, 27. dubna 2018
Vynikající vše
Vlasta Jeřábková
jednotlivec, 7. července 2016
Iveta Košátková
jednotlivec, 9. srpna 2017
Milan Vyskočil
jednotlivec, 14. listopadu 2016
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 12. srpna 2019
Vstřícnost pohodové naladění personálu rychlá a kvalitní obsluha.
Marek Wohlgemuth
dospělý pár, 9. října 2013
Milena Kopalová
skupina přátel, 12. května 2012
Helena Mišunová
dospělý pár, 17. září 2016
možnost využívat wellnes celý den bez omezení.
strava byla výborná
pokoje velmi pěkné a čisté
personál velmi milý
Jiří Lebeda
jednotlivec, 31. ledna 2020
Líbilo neomezené welnes ,ochotný personál a dobré jídlo. Jezdím docela často , několikrát do roka a tento pobyt považuji za jeden z nejlepších.
Kašparová Květa
dospělý pár, 10. prosince 2018
celkově jsme byli spokojeni,pobyt jsme si užili,vypadli jsme z vánočního spěchu a relaxovali
Eva Smetanová
ostatní, 3. června 2019
milý a ochotný personál
velice dobré jídlo vkusně upravené
čistota v celém hotelu
doporučím tento hotel svým přátelům
MARTA KAMRÁDOVÁ
jednotlivec, 23. září 2013
nádherné ubytování
výborná kuchyně
velmi příjemný personál
Zuzana Kovářová
jednotlivec, 29. března 2014
Věra Marvanová
jednotlivec, 3. března 2018
Monika Novotná
jednotlivec, 1. června 2019
Velmi hezké
Karel Myslivec
dospělý pár, 28. dubna 2014
Krásná krajina,příjemný personál,dobré ubytování a stava.
Miloslava Svatá
skupina přátel, 27. března 2015
úplně všechno
Monika Fialová
dospělý pár, 8. června 2019
Příjemný wellness pobyt
Libor Komárek
dospělý pár, 10. března 2012
Hodková Alena
jednotlivec, 28. června 2019
Andrea Bejdáková
rodina se staršími dětmi, 13. srpna 2012
Jiří Novák
dospělý pár, 4. září 2014
Jitka Janáková
dospělý pár, 27. července 2019
František Molík
jednotlivec, 22. dubna 2016
ochotný personál
dobrá kuchyně
Magda Bártová
jednotlivec, 8. července 2019
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 30. března 2015
Petra Zavadilová
skupina přátel, 19. listopadu 2018
Restaurace velice milé překvapení. Ochotný personál, výborná kuchyně. Na wellness je k dispozici voda s citrony, neomezené ručníky, prostěradla. Až na páteční recepční jsme celkově spokojeni.