VÍKENDOVÝ RELAX s wellness a nealko nápoji

2 noci
Strava polopenze
Nástupní dny: Pátek
Check-in: 15:00 | Check-out: 10:00
pobyt již od 4 200 Kč /osoba
REZERVOVAT

Obsah pobytu

  • ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na 2 noci (3 dny)
  • pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
  • stravování POLOPENZE*:
    - bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
    - večeře výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
  • nealkoholické nápoje zdarma:
    - nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
    - zrnková káva z kávového automatu po celý den
    Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
    Nealkoholického pivo není součástí tohoto balíčku
  • UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
  • neomezené využití hotelového wellness centra (bazén, sauny, vířivka, masážní bazének, zážitkové sprchy, solná jeskyně, parní komora, Kneippův chodník / brouzdaliště, odpočívárny)
  • hotelový župan po celou dobu pobytu
  • možnost zapůjčení holí na Nordic walking zdarma
*Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Tip pro klienta:

Při rezervaci tohoto balíčku si můžete za příplatek 680 Kč / osoba / noc doobjednat extra služby “TOP”:
1. Early check-in: možno již od 12.00 (využití wellness oázy, ALL INCLUSIVE nápoje, pokoj připravený od 14.00)
2. Late check-out: do 12:00
3. Oběd (12:00-14:00)
4. Pivo a vino (rozlévané) – nabízené v rámci ALL Inclusive programu od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)

Pro rezervaci této “TOP” nadstavby kontaktujte prosím přímo naše rezervační oddělení na emailu sales@rezidencenh.cz.

Zároveň si zde můžete předem doobjednat různé wellness procedury , masáže, kosmetiku atd.

Ceny pro děti:
0 – 2,99 let ... příplatek 100 Kč/noc (v ceně je dětská postýlka)
3 – 11,99 let ... 60% z plné ceny

Poznámka

​Při obsazenosti vícelůžkového pokoje 1 osobou bude účtován poplatek 500 Kč/den za každé neobsazené lůžko.
Pobyt se psem je možný pouze do vedlejší budovy Depandance za poplatek 300 Kč/den. Do hotelu mají však domácí mazlíčci vstup zakázaný.

Ceník

SEZÓNY CENÍK OBJEDNÁVKA
17.1.2025 - 21.12.2025 od 4 200 Kč /osoba REZERVOVAT
16.1.2026 - 29.3.2026 od 4 200 Kč /osoba REZERVOVAT
10.4.2026 - 20.12.2026 od 4 200 Kč /osoba REZERVOVAT

Koupit jako dárek

Dárkový poukaz pro:
Text věnování:
Počet osob:
Termín pobytu:

Datum příjezdu:
Vaše jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Vaše telefonní číslo:
Způsob doručení:

Hodnocení

Lucie Lišková

dospělý pár, 2. března 2020
výborné jídlo skvělé wellness služby super masáže krásné prostory hotelu

Jiřina Beránková

jednotlivec, 13. července 2018
Spokojenost , určitě se vrátím .

Věra Cvrčková

jednotlivec, 20. března 2017
V hotelu se nám líbilo téměř vše, jak je vidět na hodnocení, doporučíme dále. Dobrá obsluha. Výborné stravování. Sportovní vyžití.

Iveta Košátková

jednotlivec, 9. srpna 2017

Jiří Stránský

dospělý pár, 23. června 2018

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 1. května 2015
výborná kuchyně čistota interiéru v celém objektu ochota personálu nabídka wellness / vířivka, sauna ......./ nabídka zvýhodněných pobytů

Libuše Soukupová

jednotlivec, 1. června 2012
Krásné prostředí Fantastická příroda Služby hotelu perfektní čistota parfektní jídlo velmi dobré masáže ,velmi dobré velmi příjemný personál pokoj standartní bazen , vířivka a vše ost perfektní díky

Jan Martínek

jednotlivec, 3. června 2013

Monika Fialová

dospělý pár, 20. října 2018
Klidné prostředí Příjemný personál Slušné jídlo Zdarma nápoje Wellness služby

Jana Suchá

ostatní, 5. prosince 2016
výborné jídlo kvalitní personál krásné zázemí hotelu i okolí

Albert Freudenschuss

jednotlivec, 29. června 2019
-klidné místo, přesto uprostřed města, -Wellness centrum - solná jeskyně, sauny, vířivky, bazén - vše hezky pohromadě a dostupnost po celý den bez omezení - skvělé prostředí, -měli jsme top all inclusive - velmi dobrý výběr stravy, jídla nadprůměrně dobré, bufet vynikající - bohatý výběr včetně nápojů při snídani, možnost čerpat všechny nápoje vč. piva i vína po celý den, při vstupu do wellness centra sklenička sektu pro každého, -nadprůměrně kvalitní masáže, -pokoje velmi dobře vybavené, vše fungovalo. Zvony sousedního kláštera a radnice nás nerušily, v 7 hodin ráno ale probudí, což nám ale vyhovovalo, stačíte se alespoň pohodlně připravit na snídani, -velmi hezký koutek (místnost pro děti), - doporučuji navštívit Zevlův mlýn (kousek od hotelu hned za městem, dojde každý) - krásný fungující mlýn s minipivovarem a malým rybníčkem, možnost prohlídky a posezení u piva. Majitel v okolí chová domácí zvířectvo - kozy, prasátka, drůbež - oplocené, ale velmi dobře přístupné pro pozorování, vedle mlýna je vystavená historická zemědělská technika včetně krásných kousků traktorů, - a nezapomeňte na Terezino údolí - nádherná procházka až k vodopádům, na hrad kousek od hotelu a tvrz Žumberk, který je sice trochu dále od místa, ale určitě stojí za to ho navštívit.

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 8. února 2019

Václav Vomela

dospělý pár, 31. března 2012

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 22. srpna 2019
bezvadný personál, super jídlo

Jaroslava Semianova

jednotlivec, 7. června 2012

Pavlína Bigasová

skupina přátel, 26. července 2019

Anonymní hodnocení

skupina přátel, 9. února 2015

Jana Daněčková

dospělý pár, 29. července 2019

Ing.Dostálek Vladimír

rodina se staršími dětmi, 26. července 2013
Wellness služby ubytování vřelý přístup personálu hotelu

Josef Němec

dospělý pár, 14. února 2015

Jana Hortenská

dospělý pár, 7. srpna 2012
Pobyt v Rezidenci jsme si užily, stojí určitě za to hotel navštívit. Co se týče jídla, tak si nemůžeme stěžovat, vše bylo výborné, v bufetu všeho dostatek, navíc mají výborná vína, zvláště rakouská stojí za ochutnání. Určitě stojí zato jet do Gmündu do solných lázní, není to daleko. Kdo není autem (tak jako my), je možnost jet autem hotelovým. My měly v ceně pobytu 2 hodiny vstupu a chtěly zůstat déle, pak ovšem záleží na domluvě s ostatními účastníky, zdali s tím souhlasí a auto se vrátí po delší době. My měly smůlu, tak jsem se zpět vydaly na vlastní pěst, ale v rámci výletu nám to nevadilo.

ivana mikova

jednotlivec, 1. ledna 2019
POBYT MĚL CELKOVĚ VYSOKOU ÚROVEN. KVALITNÍ ODPOČINEK. A KAŽDÉMU,KDO RÁD VYHLEDÁVÁ EXOTICKÉ DESTINACE,KDE JE NEBEZPEČNO ABY RADĚJI VOLIL REZIDENCI NOVÉ HRADY.

Vítězslav Makovička

dospělý pár, 19. listopadu 2014
Velmi příjemný personál a výborná kuchyně.

Aleš Nedbálek

jednotlivec, 4. září 2019

Eliška Hrušková

jednotlivec, 8. prosince 2015

Roman Stark

dospělý pár, 14. července 2014
Klid, respektováno soukromí, příjemní lidé

Jana Míková

dospělý pár, 22. února 2020
Doporučuji pobyt.

Marcel Vážanský

jednotlivec, 23. října 2015
Potěšil mě uvítací dopis s konkretním oslovením a šampáňo ke snídani.

Helena Štorková

dospělý pár, 31. března 2018
Hotel Rezidence jsme navštívili již 8x a jsme velmi spokojeni,pobyt se hodí spíše pro nás,důchodce,klidné prostředí,vyhovuje nám neomezený vstup do wellnes,milý a vstřícný personál,možnost výletů do okolí.

Anonymní hodnocení

jednotlivec, 13. dubna 2015
Líbilo se mi to,co jsem již uvedla výše,hlavně čistota,milý personál,pohoda.