NOVOHRADSKÝ QUINTET s wellness a nealko nápoji

5 nocí
Strava polopenze
Nástupní dny: Neděle
Check-in: 15:00 | Check-out: 10:00
pobyt již od 7 500 Kč /osoba
REZERVOVAT

Obsah pobytu

  • ubytování v komfortních pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na 5 nocí
  • pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
  • stravování POLOPENZE*:
    - bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
    - večeře výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
  • nealkoholické nápoje v ceně:
    - voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
    - zrnková káva z kávového automatu, čaj po celý den
    Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
    Nealkoholického pivo není součástí tohoto balíčku
  • UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
  • neomezené využití hotelového wellness centra (bazén, sauny, vířivka, masážní bazének, zážitkové sprchy, solná jeskyně, parní komora, Kneippův chodník / brouzdaliště, odpočívárny)
  • bezplatné letní venkovní koupaliště v Horní Stropnici
  • hotelový župan po celou dobu pobytu
  • možnost zapůjčení holí na Nordic walking zdarma
*Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Tip pro klienta:

Při rezervaci tohoto balíčku si můžete za příplatek 680 Kč / osoba / noc doobjednat extra služby “TOP”:
1. Early check-in: možno již od 13:00 (využití wellness oázy, ALL INCLUSIVE nápoje, pokoj připravený od 13:00)
2. Late check-out: do 12:00
3. Oběd (12:00-14:00)
4. Pivo a vino (rozlévané) – nabízené v rámci ALL Inclusive programu od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)

Pro rezervaci této “TOP” nadstavby kontaktujte prosím přímo naše rezervační oddělení na emailu sales@rezidencenh.cz.

Zároveň si zde můžete předem doobjednat různé wellness procedury , masáže, kosmetiku atd.

Ceny pro děti:
0 – 2,99 let ... příplatek 100 Kč/noc (v ceně je dětská postýlka)
3 – 11,99 let ... 60% z plné ceny

Poznámka

​Při obsazenosti vícelůžkového pokoje 1 osobou bude účtován poplatek 500 Kč/den za každé neobsazené lůžko.

Pobyt se psem je možný pouze do vedlejší budovy Depandance za poplatek 300 Kč/den. Do hotelu mají však domácí mazlíčci vstup zakázaný.
Na zvýhodněné pokoje Petite a na vedlejší budovu Depandance se nevztahuje sleva 10% za opakovaný pobyt.

Ceník

SEZÓNY CENÍK OBJEDNÁVKA
11.1.2026 - 18.12.2026 od 7 500 Kč /osoba REZERVOVAT

Koupit jako dárek

Dárkový poukaz pro:
Text věnování:
Počet osob:
Termín pobytu:

Datum příjezdu:
Vaše jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Vaše telefonní číslo:
Způsob doručení:

Hodnocení

Martina Hradská

skupina přátel, 22. října 2018

Ivan Cikhart

skupina přátel, 21. listopadu 2015
Vynikající strava. Možnost relaxu bez vlivu počasí. Zajímavé okolí.

Jiří Švábek

jednotlivec, 22. května 2016
Pro jeho stoprocentnost není co dodat, strava perfektní, obsluha vynikající

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 8. dubna 2018

Ivana Tročilová

jednotlivec, 27. listopadu 2017

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 14. července 2019

Helena Štorková

jednotlivec, 4. června 2016
Hotel Rezidenci jsme navštívili již 4x Milý a přátelský personál Neomezený pobyt wellness prostorů Chutné jídlo,dobré pití

Adéla Hanzlová

jednotlivec, 10. června 2019
Ke všemu tomu neomezenemu wellnesu a pití nám dali půlhodinovou masáž, to už je opravdu vrchol blaha :)

Miluše Frodlová

jednotlivec, 17. června 2019

Petra Sýkorová

ostatní, 13. května 2019
-milý personál -krásné prostředí -úžasný wellnes -výborné jídlo

Anonymní hodnocení

rodina s malými dětmi, 12. července 2013
perfektní čistota v celém objektu hezky zrekonstruovaný objekt wellness oáza po celý den (bazén, sauna, pára, vířivka, solná jeskyně) dětský koutek v objektu nápoje all inclusiv hezké klidné malé městečko

Albert Freudenschuss

jednotlivec, 29. června 2019
-klidné místo, přesto uprostřed města, -Wellness centrum - solná jeskyně, sauny, vířivky, bazén - vše hezky pohromadě a dostupnost po celý den bez omezení - skvělé prostředí, -měli jsme top all inclusive - velmi dobrý výběr stravy, jídla nadprůměrně dobré, bufet vynikající - bohatý výběr včetně nápojů při snídani, možnost čerpat všechny nápoje vč. piva i vína po celý den, při vstupu do wellness centra sklenička sektu pro každého, -nadprůměrně kvalitní masáže, -pokoje velmi dobře vybavené, vše fungovalo. Zvony sousedního kláštera a radnice nás nerušily, v 7 hodin ráno ale probudí, což nám ale vyhovovalo, stačíte se alespoň pohodlně připravit na snídani, -velmi hezký koutek (místnost pro děti), - doporučuji navštívit Zevlův mlýn (kousek od hotelu hned za městem, dojde každý) - krásný fungující mlýn s minipivovarem a malým rybníčkem, možnost prohlídky a posezení u piva. Majitel v okolí chová domácí zvířectvo - kozy, prasátka, drůbež - oplocené, ale velmi dobře přístupné pro pozorování, vedle mlýna je vystavená historická zemědělská technika včetně krásných kousků traktorů, - a nezapomeňte na Terezino údolí - nádherná procházka až k vodopádům, na hrad kousek od hotelu a tvrz Žumberk, který je sice trochu dále od místa, ale určitě stojí za to ho navštívit.

Marija Bondarenko

jednotlivec, 25. května 2012

Jitka Zháňalová

jednotlivec, 31. srpna 2017

Ivana Procházková

jednotlivec, 2. března 2018
Bylo vše perfektní

Miroslav Beneš

jednotlivec, 9. srpna 2015
Velmi se mě líbil ochotný personál v restauraci a neomezené jídlo a pití.Dále jsem byl spokojen s ubytováním a s čistotou pokoje a sociálních zařízeních.A samozřejmě jsme byli spokojeni s výběrem a kvalitou stravování!!!

Miroslava Ernstová

dospělý pár, 2. července 2012
krásné přírodní prostředí plné kulturních památek velmi kvalitní služby ze strany personálu hotelu Rezidence Nové Hrady

Marta Ulrychová

rodina se staršími dětmi, 16. července 2018
Zajimava lokalita, hodne kulturnich pamatek

Hana Přílepková

jednotlivec, 8. října 2018
Milý, vstřícný a ochotný personál. Výborné jídlo. Hezké a klidné prostředí.

paní Tichá Marie

jednotlivec, 25. dubna 2016
výborná a chutná kuchyně jídla dostatek včetně zákusků příjemná a rychlá obsluha úžasný bazén pěkné okolí - Terezino údolí s vodopádem stojí za vidění, mile nás překvapil hrad a jeho interiér - moc pěkně vše uspořádáno a všude čisto.

MuDr. Marta Chroustová

dospělý pár, 22. dubna 2013
Velmi pěkné luxusní prostředí hotelu, velmi pěkná také luxusní restaurace, výborné jídlo,bohatý snídaňový bufet,milá obsluha. Bazén pěkný,vířivka pěkná.Milý bar u bazénu s bylinnými čaji.

Miloš Vlček

jednotlivec, 17. června 2012

Oldřich Ott

dospělý pár, 30. července 2012
možnost seznámení se zajímavým okolím Nových Hradů dobré pohostinské služby

Zdeňka Boháčová

ostatní, 16. dubna 2017
Příjemné prostředí Slušnost Vstřícnost Pěkné okolí,vycházky

Milena Pattermannová

jednotlivec, 8. července 2017

Anonymní hodnocení

rodina s malými dětmi, 6. srpna 2012

Magda Bártová

jednotlivec, 8. července 2019

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 17. srpna 2019
-klid, vzhledem k orientaci pokoje

Anna Frantalová

jednotlivec, 25. dubna 2016

Pavlína Suchánková

dospělý pár, 2. listopadu 2019
Příjemný personál Kvalita a výběr jídel