Velmi vstřícný a milý personál.
Výhoda využítí všech wellness výhod (bazén, výřivka, relax zóna...)
Čistota.
Václav Veselý
dospělý pár, 8. října 2017
masáže,bazén ,obsluha hotelu
Jiří Mainzer
jednotlivec, 4. srpna 2014
Ochotný personál, čistota, služby.
Anonymní hodnocení
rodina s malými dětmi, 23. září 2012
Milan Balák
jednotlivec, 4. června 2016
profesionalita personálu velmi vstřícná a ochotná
Květa a Josef Haukovi
dospělý pár, 16. dubna 2012
Anděl Jiří
jednotlivec, 20. července 2018
milý personál
vstup do bazénu
výborné jídlo
krásné okolí
Jana Suchá
mladý pár, 19. července 2017
Jaroslav Palšovič
jednotlivec, 25. července 2016
Příjemné prostředí
Pohodový personál
Nádherné wellness
Strava i nápoje v dostatečném množství a kvalitě
Marie Pudilová
jednotlivec, 9. září 2013
Příjemný personál, dobré parkování i úschovna kol.
Zora Škrabalová
ostatní, 18. dubna 2017
Vše dle očekávání pro čtyř hvězdičkový hotel.Vynikající kuchyň!
Trnková Vlasta
jednotlivec, 9. května 2016
komlet vše, welness, občerstvení, ubytování, služby apod.
jen tak dál!
Knesplová Irena
jednotlivec, 26. května 2019
Lenka Smetanová
jednotlivec, 12. prosince 2017
Vše odpovídalo nabídce a ceně. Ochotný milý personál, nabízené služby také výborné. Navíc nás uchvátila skvělá rekonstrukce rezidence hraběnky Buquoy a její smysluplné využití. Pobyt si určitě znovu zopakuji.Smetanová
Radka Ondřichová
jednotlivec, 18. února 2020
Ludvík Hering
jednotlivec, 21. dubna 2015
Příjemný personál, skvělá kuchyně, otvírací doba wellness centra
Milan Vyskočil
jednotlivec, 14. listopadu 2016
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 2. srpna 2019
poloha i vybavení a servis hotelu
perfektní stravování
zajímavé okolí
Miloslava Kumštová
jednotlivec, 30. září 2016
Jinak pěkný pobyt
Štěpánka Singerová
dospělý pár, 7. srpna 2015
Hotel byl velmi krásný, prostorný. Velmi dobře zařízený, služby perfektní.
Hana Pešková
skupina přátel, 26. srpna 2019
ochotný personál
kvalita služeb
časové oddělení wellnessu od rodin s dětmi
vynikající kuchyně
čistota
Robert Šesták
dospělý pár, 8. ledna 2018
Miroslav Kraus
jednotlivec, 29. ledna 2018
Výborný resort včetně příjemného personálu = ideální odpočinek těla i duše !!
Marie Lorencová, Pražská 478/63, Třebíč
jednotlivec, 31. července 2012
Tento hotel jsem doporučila a budu dál doporučovat svým dobrým přátelům.
Kromě jedné karty na otevírání pokoje nelze nic vytknout.
Je tu krásně v každou roční dobu.
Tento hotel nabídne víc, než si může člověk přát.