ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na libovolný počet dnů dle rezervace
pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
stravování ALL-INCLUSIVE*:
- bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
- oběd - polévka, výběr ze 2 menu + zeleninový salát, sladký dezert - večeře - polévka, hl. chod výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
nealkoholické nápoje zdarma:
- nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
- zrnková káva z kávového automatu po celý den Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
Ubytování pěkné a čisté.
Stravování-senzace, mám o kilo více, přítel o 2 kila.
Ochota personálu.
Parádní wellness.
Nádherná příroda, hist. památky.
Jana Kocmanová
jednotlivec, 5. srpna 2019
Prostředí hotelu, snídaně a večeře vynikající.
Výborný domácí chléb. Nápoje v ceně.
Wellness jsme nevyužili, nemohu posoudit.
Anonymní hodnocení
ostatní, 1. října 2018
Bohdana Sutnarová
jednotlivec, 3. února 2018
Se službami v hotelu jsem byla maximálně spokojená-velmi ochotný personál, jídlo skvělé, obří porce, obsluha vzorná, čistota dokonalá, maximální ohleduplnost, ochot a tolerance.
Petr Schwach
dospělý pár, 5. srpna 2014
Krásné prostředí celého hotelu, služby bez problémů, přívětivý a ochotný personál, výborná strava, wellness skvěle vybaveno a vše funkční
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 10. března 2014
Pobyt se nám velmi líbil jako vždy. Už jsme jej absolvovali po čtvrté. Není co vytknout.
Velmi milý personál, krásné ubytování, všude čisto.
miroslava brejžková
rodina s malými dětmi, 19. prosince 2014
Anonymní hodnocení
skupina přátel, 1. dubna 2019
Moc pěkný hotel,perfektní služby,výborné jídlo,krásné prostředí,doporučuji.
Zuzana Bančanská
jednotlivec, 6. května 2019
Jiří Bláha
jednotlivec, 26. srpna 2018
Mily a laskavy pristup personalu. Prostredi, cistota. ★★★_
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 18. července 2017
Příjemné prostředí.
Milý a velice ochotný personál.
Martin Strakula
rodina s malými dětmi, 22. srpna 2014
Karel Schuh
jednotlivec, 7. dubna 2017
Pavel Holub
dospělý pár, 26. ledna 2018
Alena Herzinová
skupina přátel, 15. června 2014
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 11. července 2019
Romana Malčánková
jednotlivec, 19. listopadu 2018
skvělá obsluha, rychlý servis
výborné jídlo, pití
všude čisto
úžasný nápad prodloužit otevírací dobu wellness centra do půlnoci
Jiří Vodehnal
dospělý pár, 5. října 2012
- vysoká úroveň hotelu
- příjemný personál hotelu a wellness služeb
- neomezené použití bazénu, páry, vířivky a solné jeskyně
- klidné místo
- velké množství zajímavých míst v okolí pro turistiku
Anonymní hodnocení
rodina se staršími dětmi, 26. srpna 2014
Fousková Marie
jednotlivec, 22. dubna 2019
Příjemný ,vstřícný personál,celodenní vstup do wellness.Dobré jídlo,kvalitní masáže a služby,prostě super,pojedu zase.
Naprostá spokojenost, doporučujeme pobyt v tomto zařízení.
Jaroslav Palšovič
jednotlivec, 25. července 2016
Příjemné prostředí
Pohodový personál
Nádherné wellness
Strava i nápoje v dostatečném množství a kvalitě
Pavel Holík
jednotlivec, 27. ledna 2020
Konečný Ivan
ostatní, 8. dubna 2014
Vše pod jednou střechou
bezproblémový přístup personálu
klidné a příjemné prostředí
Lýdie Dedíková
dospělý pár, 19. května 2018
V hotelu Rezidence se nám líbilo všechno. Spalo se nám dobře, dostatek jídla, pití, spolehlivá a milá obsluha. Co víc si přát?
Radana Procházková
jednotlivec, 24. září 2013
Děkuji za zájem ve formě SMS od pana ředitele při nástupu na pobyt. Neodepsala jsem, protože vše bylo v pohodě a co nebylo, záhy se vyřešilo. Takže vše v pořádku.
Pavla Bieblová
jednotlivec, 17. října 2013
Naprostá spokojenost se vším všudy.Děkujeme za pěkný a pohodový pobyt.