ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na libovolný počet dnů dle rezervace
pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
stravování ALL-INCLUSIVE*:
- bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
- oběd - polévka, výběr ze 2 menu + zeleninový salát, sladký dezert - večeře - polévka, hl. chod výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
nealkoholické nápoje zdarma:
- nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
- zrnková káva z kávového automatu po celý den Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
S pobytem jsme byli velmi spokojeni a proto hotel REZIDENCE mohu doporučit i ostatním zájemcům.
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 30. ledna 2016
Anonymní hodnocení
skupina přátel, 6. května 2019
lokalita hotelu, jeho okolí, čistota hotelu, jeho citlivá rekonstrukce dle zobrazených dokumentů, wellness, masáž
JUDr. Josef Šibíček
dospělý pár, 28. srpna 2015
Vše perfektní od služeb až po chování personálu. Velice nás překvapila ochota a vstřícnost personálu jídelny při takovém návalu práce, který musejí zvládat. Všechna čest. Děkujeme.
Miroslava Turková
dospělý pár, 3. dubna 2017
Květa a Josef Haukovi
dospělý pár, 16. dubna 2012
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 6. ledna 2020
S manželem jsme byli velmi spokojeni. Krásný, čistý hotel s ochotným personálem. Velmi se nám líbil volný přístup do wellnes, příjemná obsluha a chutné pokrmy. Tento hotel určitě doporučujeme.
Anonymní hodnocení
mladý pár, 5. března 2012
Daniela Mošová
skupina přátel, 15. července 2016
Marie Šálová
jednotlivec, 13. května 2018
Hezké městečko,krásná příroda,ubytování,stravování a ostatní služby odpovídají prezentaci hotelu.Vřele doporučuji a děkuji za hezký pobyt.
Martin Lachkovič
jednotlivec, 23. září 2013
Kristýna Bubnová
rodina s malými dětmi, 15. října 2012
Marie Jirků
ostatní, 9. května 2017
- klidné prostředí
- smíšená klientela
- ochota personálu
- naprostá pohoda i mimo resort
- milé vlídné obyvatelstvo města a okolí
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 1. dubna 2013
1. Neomezený přístup do bazénu a solné jeskyně, přesto tam nebylo nikdy přeplněno.
2.Občerstvení u bazénu.
Vojtěch Lanta
jednotlivec, 9. dubna 2018
Marie Kuklová
dospělý pár, 17. července 2017
Určitě bych hotel doporučila.
Nové Hrady jsou čisté a klidné městečko.
Zámek a jeho okolí nádherné.
Hodková Alena
jednotlivec, 28. června 2019
Vít Jánský
rodina s malými dětmi, 19. února 2016
vše
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 23. července 2012
Maria Kouřilová
jednotlivec, 21. května 2013
Milan Dufek
jednotlivec, 4. ledna 2016
Byli jsme spokojeni s poskytnutými službami i přístupem personálu.
Jana Burianová
dospělý pár, 30. října 2019
Příjemné a klidné prostředí.
Velmi milý a ochotný personál.
Jitka Janáková
dospělý pár, 27. července 2019
Jana Klinerová
dospělý pár, 14. července 2014
Perfektní a příjemný personál
Čisto
Spokojenost
Jindřich Grubr
jednotlivec, 17. srpna 2017
vstřícnost personálu
bezvadný servis
Marie Havlatova
dospělý pár, 5. března 2012
Josef Hlinka
jednotlivec, 7. září 2016
Perzonál vstřícný- výborný vztah k zákazníkům.Dobře zakomponovaný wellnes, pro podvečerní využití. Hotel je zasazen v perfektním místě s možností vycházek do přírody i poznání okolí autem.
Helena Jiránková
jednotlivec, 10. července 2018
Děkuji, byli jsme nadmíru spokojeni.Není co vytknout.