ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na libovolný počet dnů dle rezervace
pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
stravování ALL-INCLUSIVE*:
- bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
- oběd - polévka, výběr ze 2 menu + zeleninový salát, sladký dezert - večeře - polévka, hl. chod výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
nealkoholické nápoje zdarma:
- nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
- zrnková káva z kávového automatu po celý den Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
Vynikající občerstvení, velký výběr. Solidní obsluha a ubytování.
Anonymní hodnocení
rodina se staršími dětmi, 29. července 2017
Vše je perfektní. ubytování, strava, personál, wellness. Ideální pro rodinnou dovolenou.
Petr Charvát
jednotlivec, 2. října 2015
vše perfektní
Venclík Zdenko
jednotlivec, 30. dubna 2018
Všechno
Jana Spěváková
dospělý pár, 1. srpna 2016
ubytování perfektní
stravování nemá chybu, skvělé zákusky
skvělý personál
vynikající wellness služby, takto volný přístup do wellness oázy jsme nikde nezažili
vřele doporučujeme
Milan Vyskočil
jednotlivec, 14. listopadu 2016
Vilém Kacetl
jednotlivec, 19. června 2016
Anonymní hodnocení
mladý pár, 30. září 2013
Milan Kolafa, Ing.
jednotlivec, 15. srpna 2016
Pavel Škuca
jednotlivec, 14. srpna 2017
Iveta Dorazilová
jednotlivec, 23. září 2016
Libor Havlíček
dospělý pár, 6. ledna 2020
Perfektní relax, člověk se zastaví ze všedního shonu.
Helena Zavadská
dospělý pár, 10. září 2018
Ochota personálu
Čistota hotelu a wellnes zóny
Nabídka nápojů
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 6. července 2019
Velký pohodlný poj včetně koupelny
Krásné posezení ve venkovních prostorách hotelu
vzorná obsluha,personál vždy ochotný
Anonymní hodnocení
skupina přátel, 5. ledna 2015
Pobyt splnil naše očekávání...byl opravdu plný odpočinku,kvalitní wellness služby,jídlo a pití na vysoké úrovni,příjemný obsluhující personál i recepční-vždy ochotné vše vysvětlit,poradit.
Jiří Stránský
dospělý pár, 23. června 2018
Věra Dicková
jednotlivec, 4. června 2019
Wellness oasa,opět čitsota ochota personálu a velmi milé,že i tady mohl se každý občerstvit
Ing.Zdeňka Harantová
jednotlivec, 18. května 2019
Michal Bubík
dospělý pár, 21. listopadu 2016
-příjemný personál
-výborná kuchyně
-útulné, příjemné prostředí
-výborné wellnes služby (bazén naprosto perfektní)
-čistota
Zdeňka Boháčová
ostatní, 16. dubna 2017
Příjemné prostředí
Slušnost
Vstřícnost
Pěkné okolí,vycházky
Ladislav Pracht
jednotlivec, 25. května 2015
Celková klidná atmosféra hotelu.
Přístup personálu.
Marie Lorencová, Pražská 478/63, Třebíč
jednotlivec, 31. července 2012
Tento hotel jsem doporučila a budu dál doporučovat svým dobrým přátelům.
Kromě jedné karty na otevírání pokoje nelze nic vytknout.
Je tu krásně v každou roční dobu.
Tento hotel nabídne víc, než si může člověk přát.
Radmila Klimešová
jednotlivec, 13. září 2016
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 25. června 2012
Jakub Špaček
jednotlivec, 5. března 2018
jídlo, rozsáhlé služby wellness, okolí, pokoj
Vojtěch Lanta
jednotlivec, 9. dubna 2018
Ivana Rezková
ostatní, 27. února 2016
Všechno
Libor Komárek
dospělý pár, 29. února 2020
Poměr cena a kvalita
Jaroslav Frojda
dospělý pár, 11. července 2017
Po letech jsme vyrazili s manželkou pouze ve dvou a jako relaxace to bylo perfektní. Určitě budeme příště vyhledávat termín, kdy bude ve městě nějaká akce. Personál byl velmi milý, vstřícný a usměvavý. Za nás určitě vřele doporučuji.