Příjemné jednání s personálem.
Chutné jídlo.
Perfektní je používání bazénu atd. celý den.
Masérky byly skvělé.
Hana Dejdarová
dospělý pár, 17. listopadu 2017
ubytování velice pěkné
stravování na vysoké úrovni
wellness nejlepší, co jsme zažili
personál velice ochotný a milý
Anonymní hodnocení
mladý pár, 18. října 2018
rodinná pohoda, vše v klidu bez
nějakého spěchu.
Kateřina Bíglová
skupina přátel, 3. února 2015
Parta v restauraci, jmenovitě Jana a František byli nepřekonatelní, moc jim děkujeme za ochotu a profesionální přístup!
Jarmila Martanová
jednotlivec, 29. července 2019
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 24. července 2015
Dobré jídlo, tímto ještě jednou děkujeme kuchyni.
Ceny masáží nebyly přemrštěné.
Příjemné paní na recepci.
Top all inclusive po celou dobu pobytu.
Jaroslava a Jiří Koriťákovi
jednotlivec, 17. září 2012
Zdeněk Vrkoč
jednotlivec, 23. února 2016
Ing. Antonín Milota
jednotlivec, 9. března 2015
Kromě studené vody v bazénu se mi líbilo vše.
Jana Horáčková
jednotlivec, 9. května 2017
Jan Jindra
jednotlivec, 3. září 2018
hrad, cukrárna, údolí, cyklovýlety,...
Miroslav Beneš
jednotlivec, 9. srpna 2015
Velmi se mě líbil ochotný personál v restauraci a neomezené jídlo a pití.Dále jsem byl spokojen s ubytováním a s čistotou pokoje a sociálních zařízeních.A samozřejmě jsme byli spokojeni s výběrem a kvalitou stravování!!!
Milan Zavadil
dospělý pár, 6. srpna 2018
Blanka a Josef Vosátkovi
dospělý pár, 25. března 2012
Vladimír Stříbrný
dospělý pár, 28. dubna 2017
Velice příjemný personál, Jsme tělěsně postižení a servírky v jídelně nás ochotně obsloužily, za což jim ještě jednou moc děkujeme.
Ve Wellnessu byla starostlivost o klienty vzorná, ovoce a nápoje byly pravidelně doplňovány.
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 18. března 2014
Pobyt splnil očekávání, již jsme ho absolvovali v roce 2013 a je příjemné, že změny jsou k lepšímu.
Jde o příjemný odpočinek.
Radka Mičanová
jednotlivec, 4. srpna 2014
Radka Hnilicová
dospělý pár, 27. března 2017
Pozorný personál
Recepční ochotné
Obsluha v restauraci výborná
Irena Přibíková
jednotlivec, 18. března 2016
Marcela Mázlová
jednotlivec, 10. června 2019
V celém hotelu i wellnes zóně čisťoučko.
František Dvořák
jednotlivec, 21. června 2016
prostředí hotelu,přístup personálu k hostúm,stravování,ubytování.
Zuzana
dospělý pár, 1. ledna 2020
Jana Hájková
skupina přátel, 11. června 2018
Irena Harflová
jednotlivec, 19. března 2012
Ilona Križanová
dospělý pár, 9. září 2012
Čistota, klid, jídlo, cena
Kamila Štenclová
dospělý pár, 13. května 2019
Velice se nám hotel líbil,wwllnes byl skvělý.Rádi se někdy vrátime.
Marta Petříková
rodina s malými dětmi, 18. srpna 2017
Šárka Řepová
skupina přátel, 14. května 2012
wellness - kdykoliv přístupný, výborná gastronomie, čistota, personál s výjimkou recepce
Jiří Wallenfels
jednotlivec, 20. srpna 2018
Oldřiška Kadlecová
skupina přátel, 13. května 2013
-příjemný a ochotný personál
-vybavenost hotelu
-welnes výborné