Jednonoční pobyt

1 noc
Strava snídaně
Nástupní dny: Neděle Čtvrtek
Check-in: 14:00 | Check-out: 10:00
pobyt již od 1 400 Kč /osoba
REZERVOVAT

Obsah pobytu

  • ubytování v komfortních pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na 1 noc
  • stravování SNÍDANĚ:
    - bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
  • neomezené využití hotelového wellness centra (bazén, sauny, vířivka, masážní bazének, zážitkové sprchy, solná jeskyně, parní komora, Kneippův chodník / brouzdaliště, odpočívárny)
  • hotelový župan po celou dobu pobytu
Ceny pro děti:
0 – 2,99 let ... příplatek 100 Kč/noc (v ceně je dětská postýlka)
3 – 11,99 let ... 60% z plné ceny

Poznámka

​Při obsazenosti vícelůžkového pokoje 1 osobou bude účtován poplatek 500 Kč/den za každé neobsazené lůžko.
Pobyt se psem je možný pouze do vedlejší budovy Depandance za poplatek 300 Kč/den. Do hotelu mají však domácí mazlíčci vstup zakázaný.

Ceník

SEZÓNY CENÍK OBJEDNÁVKA
11.1.2026 - 21.12.2026 od 1 400 Kč /osoba REZERVOVAT

Koupit jako dárek

Dárkový poukaz pro:
Text věnování:
Počet osob:
Termín pobytu:

Datum příjezdu:
Vaše jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Vaše telefonní číslo:
Způsob doručení:

Hodnocení

Milada Pelikánová

jednotlivec, 23. října 2015
Vše pod jednou střechou. Perfektní přístup personálu Velmi chutná strava Úroveň poskytovaných služeb vysoká

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 14. července 2019

Ivana Vopálková

jednotlivec, 2. srpna 2014
- all inclusive nápoje - termální lázně Sole Felsen Bad

Ivana Rezková

ostatní, 27. února 2016
Všechno

Anonymní hodnocení

ostatní, 20. července 2015
Welnes zázemí, výborná strava, prostorný pokoj.

Marija Bondarenko

jednotlivec, 25. května 2012

zdenek sova

dospělý pár, 12. září 2016
Vzozná obsluha hotelu

Josef Novotný

dospělý pár, 18. března 2016

Josef Polák

dospělý pár, 18. června 2019
Vše!

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 25. dubna 2018

Albert Freudenschuss

jednotlivec, 29. června 2019
-klidné místo, přesto uprostřed města, -Wellness centrum - solná jeskyně, sauny, vířivky, bazén - vše hezky pohromadě a dostupnost po celý den bez omezení - skvělé prostředí, -měli jsme top all inclusive - velmi dobrý výběr stravy, jídla nadprůměrně dobré, bufet vynikající - bohatý výběr včetně nápojů při snídani, možnost čerpat všechny nápoje vč. piva i vína po celý den, při vstupu do wellness centra sklenička sektu pro každého, -nadprůměrně kvalitní masáže, -pokoje velmi dobře vybavené, vše fungovalo. Zvony sousedního kláštera a radnice nás nerušily, v 7 hodin ráno ale probudí, což nám ale vyhovovalo, stačíte se alespoň pohodlně připravit na snídani, -velmi hezký koutek (místnost pro děti), - doporučuji navštívit Zevlův mlýn (kousek od hotelu hned za městem, dojde každý) - krásný fungující mlýn s minipivovarem a malým rybníčkem, možnost prohlídky a posezení u piva. Majitel v okolí chová domácí zvířectvo - kozy, prasátka, drůbež - oplocené, ale velmi dobře přístupné pro pozorování, vedle mlýna je vystavená historická zemědělská technika včetně krásných kousků traktorů, - a nezapomeňte na Terezino údolí - nádherná procházka až k vodopádům, na hrad kousek od hotelu a tvrz Žumberk, který je sice trochu dále od místa, ale určitě stojí za to ho navštívit.

Jana Hodačová

jednotlivec, 1. října 2012
Pobyt v tomto hotelu byl nadmíru luxusní. Všem patří velké poděkování za to, jak se o nás starali. Ještě jednou díky. Určitě se rády vrátíme.

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 17. srpna 2019
-klid, vzhledem k orientaci pokoje

Ladislav Kučera

jednotlivec, 23. srpna 2012
Čistý hotel Velmi ochotný a příjemný personál Vynikající strava ve velkém množství.

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 22. září 2012

Ing. Bohumil Neveselý

jednotlivec, 10. července 2012

Aleš Kalista

jednotlivec, 25. srpna 2018
příroda,památky,milý personál

Miroslava Pěkná

skupina přátel, 10. dubna 2017
Velice nás potěšil osobní uvítací dopis pana ředitele. Personál byl po celou dobu pobytu vstřícný a ochotný. Maséři měli "zlaté ručičky" a byla radost se jimi nechat masírovat. Opravdu profesionálové. O čistotu v celém hotelu bylo postaráno pracovitými uklízečkami a o naše bříška bylo též úžasně postaráno. Budu Vás všude jenom chválit a všem doporučovat.

Jana Mezerová

jednotlivec, 30. listopadu 2015
líbilo se nám naprosto vše! dokonce nám upekli domácí chleba na cestu:)

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 7. září 2015

Lucie Pykalová

ostatní, 18. února 2013
Nepřetržitý přístup do hotelového bazénu, fitka, sauny ... V rámci balíčku přístup i v nočních hodinách do bazénu ... relax a klid, dokonalé. Hotel nestandardně řešený, moc se nám líbily uličky do pokojů v horním poschodí a celkové řešení zámeckého stylu bylo velice zajímavé. Výborné jídlo a příjemný personál v celém hotelu.

Iveta Harasevičová

dospělý pár, 2. ledna 2020
Kompletní spokojenost se vším co hotel nabízí

Šárka Bobišová

skupina přátel, 22. června 2019

Miroslav Kmoch

dospělý pár, 13. července 2019
Krásně se o nás všichni starali, dostatek jídla a pití. Wellnes úžasný, není co vytknout. Určitě se vrátíme.

Krejci Karel

dospělý pár, 30. července 2019
Milá a ochotná obsluha v restauraci, výborná kuchyně. Všude čisto,voňavo.

Alžběta Foučková

skupina přátel, 2. února 2020
Líbí se mi tam vždy, byla jsem už po třetí. Kladně hodnotím zapůjčení ručníků u bazénu a občerstvení.

Petr Charvát

jednotlivec, 25. srpna 2015

Anonymní hodnocení

jednotlivec, 15. února 2016
Byli jsme moc spokojeni, personál milý, jídlo výborné, hlavně domácí chléb a domácí ciabaty byly skvělé, pokud by bylo i něco ze sladkého domácího pečiva u snídaně, nemělo by to chybu.

Karel Ing Veselý

dospělý pár, 16. června 2017

Luděk Šmejkal

rodina se staršími dětmi, 10. února 2014