Alkoholické nápoje (rozlévané pivo a víno) v ceně balíčku

RELAXAČNÍ VÍKEND s wellness, nealko i alko nápoji

Zažijte luxusní a nezapomenutelný pobyt v krásném rodinném hotelu Rezidence. Čekají na Vás 2 noci a 3 dny plné neomezeného wellness v ceně pobytu, skvělé jídlo od mistrů kuchyně a navíc neomezené nápoje také v ceně. Rezervujte si tento pobyt nyní a mějte jistotu, že zažijete LUXUSNÍ WELLNESS ve skvělé nabídce i Vy

2 noci
Strava polopenze
Nástupní dny: Pátek
Check-in: 15:00 | Check-out: 10:00
pobyt již od 4 600 Kč /osoba
REZERVOVAT

Obsah pobytu

  • ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na 2 noci
  • pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
    • stravování POLOPENZE*:
      - bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
      - večeře výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
    • nealkoholické nápoje zdarma:
      - nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
    • - zrnková káva z kávového automatu po celý den
      Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
    • Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
    • UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
      • neomezené využití hotelového wellness centra (bazén, sauny, vířivka, masážní bazének, zážitkové sprchy, solná jeskyně, parní komora, Kneippův chodník / brouzdaliště, odpočívárny)
        • hotelový župan po celou dobu pobytu
        • možnost zapůjčení holí na Nordic walking zdarma

        * Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

        * Na tyto speciální balíčky s alkoholem nelze uplatnit 10% slevu za opakované pobyty

        Tip pro klienty

        Při rezervaci tohoto balíčku si můžete za příplatek 390 Kč / osoba / noc doobjednat 4-chodový oběd (12:00-14:00)

        Pro rezervaci této služby kontaktujte prosím přímo naše rezervační oddělení na emailu sales@rezidencenh.cz.

        Zároveň si zde můžete předem doobjednat různé wellness procedury , masáže, kosmetiku atd. - https://www.rezidencenh.cz/wellness/cenik

        Ceny pro děti:
        0 – 2,99 let ... příplatek 100 Kč/noc (v ceně je dětská postýlka)
        3 – 11,99 let ... 60% z plné ceny

        Poznámka

        ​Při obsazenosti vícelůžkového pokoje 1 osobou bude účtován poplatek 500 Kč/den za každé neobsazené lůžko.
        Pobyt se psem je možný pouze do vedlejší budovy Depandance za poplatek 300 Kč/den. Do hotelu mají však domácí mazlíčci vstup zakázaný.

        Ceník

        SEZÓNY CENÍK OBJEDNÁVKA
        10.4.2026 - 20.12.2026 od 4 600 Kč /osoba REZERVOVAT
        15.1.2027 - 28.3.2027 od 4 600 Kč /osoba REZERVOVAT

        Koupit jako dárek

        Dárkový poukaz pro:
        Text věnování:
        Počet osob:
        Termín pobytu:

        Datum příjezdu:
        Vaše jméno a příjmení:
        Váš e-mail:
        Vaše telefonní číslo:
        Způsob doručení:

        Hodnocení

        paní Hronková

        jednotlivec, 18. září 2015

        Anonymní hodnocení

        dospělý pár, 18. prosince 2017
        Služby, personál, luxusní jídlo.

        František Francálek

        jednotlivec, 10. května 2018

        HANA TEJČKOVÁ

        jednotlivec, 4. září 2016

        Milan Vyskočil

        jednotlivec, 14. listopadu 2016

        Anonymní hodnocení

        dospělý pár, 21. června 2016
        Možnost kulturního a sportovního vyžití a vybavenost parků a dětských hřišť nehodnotíme, nevyhledávali jsme je.

        Veronika Červená

        dospělý pár, 10. března 2013

        Jan Šupálek

        dospělý pár, 21. srpna 2016

        Monika Hobdell

        skupina přátel, 14. srpna 2018
        Wellness pobyt v hotelu Residence se nám velmi líbil. Personál hotelu byl velmi milý, vstřícný a pohotový, zejména přístup personálu restaurace neměl chybu. Hotel byl velmi hezky zařízený, wellness část hotelu byla skvěle vybavená. Líbil se nám zejména bazén, obě vířivky, parní místnost a solná jeskyně. Lokalita hotelu je přímo stvořená ke krasným výletům po okolí.

        Pavlína Suchánková

        dospělý pár, 2. listopadu 2019
        Příjemný personál Kvalita a výběr jídel

        Jiří Lebeda

        jednotlivec, 31. ledna 2020
        Líbilo neomezené welnes ,ochotný personál a dobré jídlo. Jezdím docela často , několikrát do roka a tento pobyt považuji za jeden z nejlepších.

        Marta Petříková

        rodina s malými dětmi, 18. srpna 2017

        Pavelek Svatopluk

        jednotlivec, 1. září 2019

        Jaroslava Bočanová

        jednotlivec, 19. září 2016

        Jaromír Horský

        dospělý pár, 28. března 2015
        ochotný personál nádherné skloubení historie se současností skvělé chuťově vyvážené jídlo velice příjemné wellness

        Jana Poljaková

        jednotlivec, 1. září 2017
        kultivované prostředí krásný zámecký park výborná kuchyně rozmanité výlety po okolí blízkost dalších krásných městeček

        Martin Žižka

        rodina s malými dětmi, 30. března 2015

        Jaroslava a Jiří Koriťákovi

        jednotlivec, 17. září 2012

        Tomáš Juza

        dospělý pár, 23. května 2012
        relax na jednom místě v ceně balíčku neomezeně široký welnes výborná kuchyně sympatický a vstřícný personál

        Jan Švejkovský Ing

        dospělý pár, 4. dubna 2012

        Jana a Milan

        dospělý pár, 22. května 2017
        hezky zařízený hotel ochotný personál příjemná obsluha restaurace výborné jídlo i pití využití wellnes během dne i večer úžasná pohoda a klid pěkné městečko a zajímavé památky

        Roman Liška

        dospělý pár, 2. února 2019
        skvělý pobyt- poměr cena a wellness zážitek skvělé. Wellness absolutně bez chybičky. Určitě se vrátíme brzy znovu.

        Tomáš Mazal

        jednotlivec, 6. února 2019

        Julie Tejko

        rodina s malými dětmi, 2. ledna 2017
        Vybavení wellness, čistota, služby, jídlo, cena.

        Jaroslava Milnerova

        jednotlivec, 28. listopadu 2016

        Marie Tržilová

        jednotlivec, 27. srpna 2019
        Vše bylo velmi dobré problém byl umístění pokoje směrem na rušnou ulici, což nám způsobovalo špatný spánek, toto jsme uvedli již v dotazníku hotelu. Jinak jsme byli spokojeni.

        Anonymní hodnocení

        skupina přátel, 11. srpna 2017
        - příjemný a vstřícný personál - dobrá kuchyně - blízko i do rakouského města Gmundu - mnoho zajímavostí v okolí

        Jana Sklenářová

        jednotlivec, 4. března 2018

        Zdena Kalužová

        skupina přátel, 27. ledna 2020

        Jaroslav KUBEC Ing.

        dospělý pár, 29. října 2013