Alkoholické nápoje (rozlévané pivo a víno) v ceně balíčku

RELAXAČNÍ VÍKEND s wellness, nealko i alko nápoji

Zažijte luxusní a nezapomenutelný pobyt v krásném rodinném hotelu Rezidence. Čekají na Vás 2 noci a 3 dny plné neomezeného wellness v ceně pobytu, skvělé jídlo od mistrů kuchyně a navíc neomezené nápoje také v ceně. Rezervujte si tento pobyt nyní a mějte jistotu, že zažijete LUXUSNÍ WELLNESS ve skvělé nabídce i Vy

2 noci
Strava polopenze
Nástupní dny: Pátek
Check-in: 15:00 | Check-out: 10:00
pobyt již od 4 600 Kč /osoba
REZERVOVAT

Obsah pobytu

  • ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na 2 noci
  • pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
    • stravování POLOPENZE*:
      - bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
      - večeře výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
    • nealkoholické nápoje zdarma:
      - nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
    • - zrnková káva z kávového automatu po celý den
      Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
    • Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
    • UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
      • neomezené využití hotelového wellness centra (bazén, sauny, vířivka, masážní bazének, zážitkové sprchy, solná jeskyně, parní komora, Kneippův chodník / brouzdaliště, odpočívárny)
        • hotelový župan po celou dobu pobytu
        • možnost zapůjčení holí na Nordic walking zdarma

        * Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

        * Na tyto speciální balíčky s alkoholem nelze uplatnit 10% slevu za opakované pobyty

        Tip pro klienty

        Při rezervaci tohoto balíčku si můžete za příplatek 390 Kč / osoba / noc doobjednat 4-chodový oběd (12:00-14:00)

        Pro rezervaci této služby kontaktujte prosím přímo naše rezervační oddělení na emailu sales@rezidencenh.cz.

        Zároveň si zde můžete předem doobjednat různé wellness procedury , masáže, kosmetiku atd. - https://www.rezidencenh.cz/wellness/cenik

        Ceny pro děti:
        0 – 2,99 let ... příplatek 100 Kč/noc (v ceně je dětská postýlka)
        3 – 11,99 let ... 60% z plné ceny

        Poznámka

        ​Při obsazenosti vícelůžkového pokoje 1 osobou bude účtován poplatek 500 Kč/den za každé neobsazené lůžko.
        Pobyt se psem je možný pouze do vedlejší budovy Depandance za poplatek 300 Kč/den. Do hotelu mají však domácí mazlíčci vstup zakázaný.

        Ceník

        SEZÓNY CENÍK OBJEDNÁVKA
        10.4.2026 - 20.12.2026 od 4 600 Kč /osoba REZERVOVAT
        15.1.2027 - 21.3.2027 od 4 600 Kč /osoba REZERVOVAT
        2.4.2027 - 27.6.2027 od 4 600 Kč /osoba REZERVOVAT

        Koupit jako dárek

        Dárkový poukaz pro:
        Text věnování:
        Počet osob:
        Termín pobytu:

        Datum příjezdu:
        Vaše jméno a příjmení:
        Váš e-mail:
        Vaše telefonní číslo:
        Způsob doručení:

        Hodnocení

        Jana Klejnová

        jednotlivec, 10. července 2012
        Vstřícnost personálu. Bezva strava. Příjemné prostředí. Dobrá lokalita. Vše OK.

        Pavel Holub

        dospělý pár, 26. ledna 2018

        Jiri Severa

        jednotlivec, 17. června 2019

        Lenka Maříková

        ostatní, 11. června 2017

        Ludvík Procházka

        jednotlivec, 24. května 2014

        Martina Zátopková

        jednotlivec, 14. května 2017

        Albert Štefankovič

        mladý pár, 21. srpna 2015
        Velmi dobrá úroveň stravování

        Anonymní hodnocení

        dospělý pár, 23. července 2012

        Ing. Pavel Šolar

        jednotlivec, 7. srpna 2015

        Věra Marvanová

        jednotlivec, 3. března 2018

        Milena Pattermannová

        jednotlivec, 8. července 2017

        Anonymní hodnocení

        dospělý pár, 13. března 2015
        -Velice ochotný a vstřícný personál v celém provoze hotelu. -Recepční nás plně vybavila dokumentací o zajímavostech kraje.

        Roman Víta

        dospělý pár, 16. června 2014
        příjemné prostředí v hotelu a okolí čistota v hotelu chutné a kvalitní jídlo příjemný a ochotný personál

        Pavel Motyčka

        jednotlivec, 15. prosince 2017
        Očekával jsem u tohoto typu hotelu dobrou gastronomii , ale kuchaři mé očekávání předčili - jídla byla vždy skvělá, jak prezentace , tak chuť-blahopřeji . Ostatní služby též na vysoké úrovni , nádherné okolí města - určitě se sem budu vracet.

        Eva Sichova

        jednotlivec, 12. září 2018
        Pobyt se mi velmi líbil,hotel je krásný,stylový,byla jsem nadšená úplně ze všeho.a to hodně cestují po Česku a mohu porovnávat.moc vzpomínám a brzy se vrátím.manzel byl také spokojen,hlavně s okolím a tamní krásou krajinou.klid a pohodu narušily pouze sobotní závody aut,pro tyto krásná místa se to opravdu nehodí.spokojena jsem byla se snídaněmi,večeře také perfektní.bazen neměl chybu a hlavně tepla vířivka.personal ochotný,milý,všichni pracovali perfektně.

        Eva Klimentová

        dospělý pár, 22. července 2016
        Vše na jednom místě, prostě fajn

        Jan Novotný-Kuzma

        jednotlivec, 14. září 2013
        Vynikající občerstvení, velký výběr. Solidní obsluha a ubytování.

        Josef Jeřábek

        dospělý pár, 17. srpna 2016

        Jarmila Hricová

        jednotlivec, 6. října 2017
        - jednání a přístup všech přítomných zaměstnanců během našeho pobytu - možnost výběru jídla -každodenní neomezené využití služeb wellness -bazén, solná jeskyně, pára, sauna, vířivka, masážní vana a odpočinkové prostory -ve wellness neustále doplňovaná mísa s ovocem a čaj -uvítací dopis p. ředitele Mgr. Jakuba Dvořáka -profesionální jednání pracovnice Služeb Spa.cz - Štěpánky Blažkové

        Helena Melicharová

        dospělý pár, 29. května 2017
        Nádherná krajina. Možnost cyklovýletů v okolí. Využití neomezeného wellness. Ochotný a vstřícný personál.

        Ing. Karel Kopeček

        jednotlivec, 20. května 2013
        Krásná krajina. Příjemní a vstřícní lidé. Čisté město. Bezvadný hotel. Velmi dobrý wellness.

        Gabriel Pálka

        jednotlivec, 20. ledna 2020

        Nikola Kolářová

        ostatní, 12. prosince 2016
        Příjemný komfort ve welness a jeho neomezené využití. Krásné městečko ve kterém je hrad, zámek, klášter a okolo pěkná příroda. Výborné jídlo. Ochotný personál.

        Anonymní hodnocení

        jednotlivec, 5. března 2016
        Snad nejochotnější personál, který jsem kdy v hotelu zažil.

        Marie Pešková

        dospělý pár, 15. dubna 2015

        Jana Sklenářová

        jednotlivec, 5. června 2016
        personál

        Milan Nechanický

        dospělý pár, 15. dubna 2018
        super jídlo, ochotná obsluha, velmi dobré vybavení

        Anděl Jiří

        jednotlivec, 20. července 2018
        milý personál vstup do bazénu výborné jídlo krásné okolí

        RNDr. Jaroslava Zajícová

        jednotlivec, 5. května 2019

        Petra Sýkorová

        ostatní, 13. května 2019
        -milý personál -krásné prostředí -úžasný wellnes -výborné jídlo