Víkend se nám líbil, bylo stále co dělat, ať už to byli masáže různého druhu, sauna, vířivka,solná jeskyně, bazén.Byli jsme opravdu mile překvapeni.
Taťána Kolářová
jednotlivec, 29. ledna 2018
Výborné jídlo
Perfektní obsluha
Krásné prostředí
Pokoje čisté a útulné
Personál skvělý
Renata Stegbauerová
jednotlivec, 8. února 2020
Stále nemůžeme přijít na něco, co by se nám nelíbilo. Jezdíme na podobné pobyty poměrně často, někde jsme byli také velmi spokojeni, ale vaše zařízení nemá konkurenci a to ve všech ohledech. Máme velkou rodinu a všem vřele doporučíme vaše služby. My se zaručeně vrátíme pokud nám zdraví dovolí. Děkujeme a těšíme se.
Pavelek Svatopluk
jednotlivec, 1. září 2019
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 25. března 2017
Jana Hájková
skupina přátel, 11. června 2018
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 12. prosince 2016
Marija Bondarenko
jednotlivec, 25. května 2012
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 14. března 2016
Květuše Řezáčová
ostatní, 2. června 2014
- prostředí
- profesionalita
- vstřícnost a ochota
Kateřina Foretová
dospělý pár, 11. června 2017
Pobyt mohu vřele doporučit. Počínaje velmi ochotným personálem a pokračujíc skvělými nabízenými službami se nám tento typ pobytu skutečně zaryl do paměti.
Martin Seman
mladý pár, 29. května 2017
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 16. ledna 2017
Veronika Nigošová
dospělý pár, 3. února 2014
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 18. ledna 2016
Hana Maříková
rodina se staršími dětmi, 4. února 2019
prostředí hotelu,prostorny pokoj, vyhovující wellness, vstřícny a milky a ochotny personál.
Dubová Květuše
skupina přátel, 6. října 2017
Břetislav Kotulán
dospělý pár, 7. června 2015
Kromě výborného počasí, které se ale nedá naplánovat a ovlivnit je třeba vyzdvihnout
- vstřícný přístup personálu na všech úrovních
- výborná kuchyně
- možnost relaxace a dobré doplňkové služby / např.masáže /
Ing.Miloš Pražák
jednotlivec, 17. června 2013
1. perfektní menu a jeho úprava
2. možnost využití bazénu,výřivky, solné jeskyně po celý den.
3.rychlé a příjemné jednání obsluhujícího personálu
Ing. Pavel Šolar
jednotlivec, 7. srpna 2015
Ludvík Procházka
jednotlivec, 24. května 2014
Jiří Suda
skupina přátel, 11. května 2015
Ochota, vstřícnost
Anonymní hodnocení
rodina s malými dětmi, 23. září 2012
Marta Ulrychová
rodina se staršími dětmi, 16. července 2018
Zajimava lokalita, hodne kulturnich pamatek
libuše Kordinová
ostatní, 30. září 2014
Ryčlová Zdena
jednotlivec, 24. dubna 2014
Stanislava Žahourková
dospělý pár, 17. března 2013
Dobře fungující služby a organizovanost služeb
Vynikající kuchyně
Vstřícný personál a čistota hotelu
Marek Wohlgemuth
dospělý pár, 9. října 2013
Jana Harmachová
jednotlivec, 20. ledna 2014
Citlivě zrekonstruovaný objekt, vkusně zařízené a dekorované společné prostory, nádherná atmosféra ve velmi zajímavém městě plném památek. Přátelský, informovaný a ochotný personál.