ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na libovolný počet dnů dle rezervace
pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
stravování ALL-INCLUSIVE*:
- bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
- oběd - polévka, výběr ze 2 menu + zeleninový salát, sladký dezert - večeře - polévka, hl. chod výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
nealkoholické nápoje zdarma:
- nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
- zrnková káva z kávového automatu po celý den Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ,PĚKNÉ UBYTOVÁNÍ,VSTŘÍCNÝ A POZORNÝ PERSONÁL,SLUŽBY WELLNESS BYLY PŘÍJEMNÉ A DOSTAČUJÍCI,KUCHYNĚ VELMI CHUTNÁ BYLO Z ČEHO VYBÍRAT NENÍ CO DODAT - CELKOVÁ SPOKOJENOST
Marie Maruštíková
jednotlivec, 9. března 2019
Vše bylo super i počasí nám vyšlo.
Byla jsem mile překvapena, že vše co bylo v nabídce odpovídalo skutečnosti. Určitě bych si takový pobyt ráda zopakovala.
Ryčlová Zdena
jednotlivec, 24. dubna 2014
Milan Beránek
jednotlivec, 22. května 2017
Milan Zavadil
dospělý pár, 6. srpna 2018
Radana Procházková
jednotlivec, 24. září 2013
Děkuji za zájem ve formě SMS od pana ředitele při nástupu na pobyt. Neodepsala jsem, protože vše bylo v pohodě a co nebylo, záhy se vyřešilo. Takže vše v pořádku.
Iva Markéta Jahnke Bůžkova
dospělý pár, 19. ledna 2015
Víkend se nám líbil, bylo stále co dělat, ať už to byli masáže různého druhu, sauna, vířivka,solná jeskyně, bazén.Byli jsme opravdu mile překvapeni.
Vlasta Čohanová
dospělý pár, 19. července 2014
krásný hotel
příjemná obsluha
hodně chutného jídla
dobře vybavený pokoj
každý den úklid
Hana Pešková
skupina přátel, 26. srpna 2019
ochotný personál
kvalita služeb
časové oddělení wellnessu od rodin s dětmi
vynikající kuchyně
čistota
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 18. března 2016
Vstřícnost a ochota personálu.
Příjemné prostředí v citlivě rekonstruovaném historickém objektu.
Jaroslava Kalačová
jednotlivec, 11. srpna 2014
Roman Hrubý
dospělý pár, 17. června 2019
Velmi příjemné a klidné místo k odpočinku a relaxaci
Alena Herzinová
jednotlivec, 13. června 2015
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 10. července 2016
Hana Přílepková
jednotlivec, 8. října 2018
Milý, vstřícný a ochotný personál. Výborné jídlo. Hezké a klidné prostředí.
Lenka Surgotová
jednotlivec, 3. prosince 2018
Libuše Soukupová
jednotlivec, 1. června 2012
Krásné prostředí
Fantastická příroda
Služby hotelu perfektní
čistota parfektní
jídlo velmi dobré
masáže ,velmi dobré
velmi příjemný personál
pokoj standartní
bazen , vířivka a vše ost perfektní
díky
Koubová Miroslava
jednotlivec, 1. února 2020
- líbilo se
- výborné jidlo
Jitka Zháňalová
jednotlivec, 31. srpna 2017
Ladislav Pracht
jednotlivec, 25. května 2015
Celková klidná atmosféra hotelu.
Přístup personálu.
Velmi pěkné luxusní prostředí hotelu,
velmi pěkná také luxusní restaurace, výborné jídlo,bohatý snídaňový bufet,milá obsluha.
Bazén pěkný,vířivka pěkná.Milý bar u bazénu s bylinnými čaji.
Jaroslav KUBEC Ing.
dospělý pár, 29. října 2013
Josef Malý
jednotlivec, 25. června 2017
kvalita služeb - stravování, ubytování, nabídka wellness služeb v rámci pobytu