Tento hotel jsem doporučila a budu dál doporučovat svým dobrým přátelům.
Kromě jedné karty na otevírání pokoje nelze nic vytknout.
Je tu krásně v každou roční dobu.
Tento hotel nabídne víc, než si může člověk přát.
Michal Hnilica
jednotlivec, 19. října 2018
Vše již bylo řečeno, naprostá paráda.
Milan Macek, Mgr.
ostatní, 1. května 2015
výborná strava
výborně organizované wellnes služby
ochotný perzonál
celková spokojenost
Lucie Nováková
dospělý pár, 12. listopadu 2018
vše, co jsme stačili využít. se nám líbilo!
Jaroslav KUBEC Ing.
dospělý pár, 29. října 2013
Ludmila Pavlátová
rodina s malými dětmi, 1. února 2019
Hotel Rezidence jsme s manželem navštívili opakovaně, tentokrát jsme s sebou měli vnoučata ve věku 5 a 7 let. Byli jsme všichni maximálně spokojeni a pobyt jsme si hezky užili. Vstřícný personál, všude čisto a příjemná atmosféra. Moc děkujeme.
Jaroslava Švarcova
dospělý pár, 30. září 2013
super
František Bolech
jednotlivec, 17. února 2014
Velice milý, ochotný a vstřícný personál, jak v hotelové části, wellness oáze, tak i jídelně. Služby a komunikace Spa.cz na jedničku.
Helena Wlodková
dospělý pár, 5. prosince 2014
Vstřícné a příjemné chování personálu.
Zdeněk Zákostelecký
jednotlivec, 23. září 2014
Celkový dojem je kladný. Pokoj byl prostorný a jídlo chutné. Příjemně působí i uvítací dopis pana ředitele.
libuše Kordinová
ostatní, 30. září 2014
Marie Studeníková
dospělý pár, 17. září 2018
Je to zavedený a zkušený hotel, který reaguje na potřeby svých hostů. Absolutní volnost pohybu a neomezený čas (mimo masáží) ve wellness pro využití všech aktivit, které člověk chce vyzkoušet, a které hotel nabízí. Nemusím ve tři stát před vířivkou, abych se mohla 15 min. cákat a pustit pak dalšímu. Optimální čas snídaní a večeří.
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 16. května 2019
Ochotný personál
Celková spokojenost
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 2. února 2015
skvělá strava, příjemná obsluha v restauraci, prostorné pokoje, dobří maséři, all-inclusive nápoje v rámci pobytového balíčku
Olga Kašparová
skupina přátel, 2. února 2015
Vlasta Polreichová
jednotlivec, 29. července 2017
přesto,že byl hotel plně obsazený,tak služby byly velmi dobré,welnes nebyl ani jednou příliš obsazen,jídlo velmi chutné,veškeré objednané procedury bez chybičky,personál velmi milý a vstřícný
Anonymní hodnocení
mladý pár, 28. února 2020
Vše bylo bezvadné
Eva Němcová
ostatní, 16. října 2012
Jiří Stránský
dospělý pár, 23. června 2018
Marcela Mázlová
jednotlivec, 10. června 2019
V celém hotelu i wellnes zóně čisťoučko.
Kateřina Bíglová
skupina přátel, 3. února 2015
Parta v restauraci, jmenovitě Jana a František byli nepřekonatelní, moc jim děkujeme za ochotu a profesionální přístup!
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 29. dubna 2019
relaxace ve wellness
turistika v okolí
chutné jídlo
milý personál