NOVOHRADSKÝ QUINTET s wellness a nealko nápoji

5 nocí
Strava polopenze
Nástupní dny: Neděle
Check-in: 15:00 | Check-out: 10:00
pobyt již od 7 500 Kč /osoba
REZERVOVAT

Obsah pobytu

  • ubytování v komfortních pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na 5 nocí
  • pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
  • stravování POLOPENZE*:
    - bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
    - večeře výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
  • nealkoholické nápoje v ceně:
    - voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
    - zrnková káva z kávového automatu, čaj po celý den
    Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
    Nealkoholického pivo není součástí tohoto balíčku
  • UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
  • neomezené využití hotelového wellness centra (bazén, sauny, vířivka, masážní bazének, zážitkové sprchy, solná jeskyně, parní komora, Kneippův chodník / brouzdaliště, odpočívárny)
  • bezplatné letní venkovní koupaliště v Horní Stropnici
  • hotelový župan po celou dobu pobytu
  • možnost zapůjčení holí na Nordic walking zdarma
*Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Tip pro klienta:

Při rezervaci tohoto balíčku si můžete za příplatek 680 Kč / osoba / noc doobjednat extra služby “TOP”:
1. Early check-in: možno již od 13:00 (využití wellness oázy, ALL INCLUSIVE nápoje, pokoj připravený od 13:00)
2. Late check-out: do 12:00
3. Oběd (12:00-14:00)
4. Pivo a vino (rozlévané) – nabízené v rámci ALL Inclusive programu od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)

Pro rezervaci této “TOP” nadstavby kontaktujte prosím přímo naše rezervační oddělení na emailu sales@rezidencenh.cz.

Zároveň si zde můžete předem doobjednat různé wellness procedury , masáže, kosmetiku atd.

Ceny pro děti:
0 – 2,99 let ... příplatek 100 Kč/noc (v ceně je dětská postýlka)
3 – 11,99 let ... 60% z plné ceny

Poznámka

​Při obsazenosti vícelůžkového pokoje 1 osobou bude účtován poplatek 500 Kč/den za každé neobsazené lůžko.

Pobyt se psem je možný pouze do vedlejší budovy Depandance za poplatek 300 Kč/den. Do hotelu mají však domácí mazlíčci vstup zakázaný.
Na zvýhodněné pokoje Petite a na vedlejší budovu Depandance se nevztahuje sleva 10% za opakovaný pobyt.

Ceník

SEZÓNY CENÍK OBJEDNÁVKA
11.1.2026 - 18.12.2026 od 7 500 Kč /osoba REZERVOVAT
10.1.2027 - 26.3.2027 od 7 500 Kč /osoba REZERVOVAT
4.4.2027 - 30.6.2027 od 7 500 Kč /osoba REZERVOVAT

Koupit jako dárek

Dárkový poukaz pro:
Text věnování:
Počet osob:
Termín pobytu:

Datum příjezdu:
Vaše jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Vaše telefonní číslo:
Způsob doručení:

Hodnocení

Eva Klečáková

dospělý pár, 21. června 2019
Využití bazénu po celý den,vlastně celého vellness. Po celý den různé nápoje.Jídlo velice chutné.

Alois Blaha

dospělý pár, 22. února 2020
Pokoj a jeho úklid byl perfektní, bazén a doplňkové rehabilitace byly bez chyby, hotelový personál byl velmi příjemný

Milena Straková

dospělý pár, 22. září 2014
Veškeré služby, ochota a přístup personálu byl na nejvyšší úrovni. Děkujeme

Miroslav Kmoch

dospělý pár, 13. července 2019
Krásně se o nás všichni starali, dostatek jídla a pití. Wellnes úžasný, není co vytknout. Určitě se vrátíme.

Jana Novotná

jednotlivec, 13. září 2018

Věra Hanzlová

dospělý pár, 27. listopadu 2018
Příjemná a pohodová atmosféra hotelu.

Petr Máchal

dospělý pár, 31. prosince 2017
Klidné prostředí, wellness služby i vybavení hotelu skvělé.

Jitka Šestáková

jednotlivec, 24. března 2014

Anonymní hodnocení

jednotlivec, 15. září 2013

Kateřina Bíglová

skupina přátel, 3. února 2015
Parta v restauraci, jmenovitě Jana a František byli nepřekonatelní, moc jim děkujeme za ochotu a profesionální přístup!

Jaroslava Kalačová

jednotlivec, 11. srpna 2014

František Molík

jednotlivec, 22. dubna 2016
ochotný personál dobrá kuchyně

Staněk František

jednotlivec, 29. ledna 2016
Mohli jsme mít sebou papouška ,Personal byl ochotný a veselý,cena výborná ,masáže ok,no zkrátka vše jak má být,jen 5 dní jsme říkali uběhli jak voda rádi se budeme vracet a doporučíme dále s pozdr. Staněk

Olga Trnkova

ostatní, 13. srpna 2012
Kladně hodnotím zejména přístup personálu, byl milý a velmi vstřícný. Prostředí bylo velmi příjemné, jídlo chutné.

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 2. února 2015
skvělá strava, příjemná obsluha v restauraci, prostorné pokoje, dobří maséři, all-inclusive nápoje v rámci pobytového balíčku

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 17. srpna 2019
-klid, vzhledem k orientaci pokoje

Emílie Turociová

dospělý pár, 17. července 2015

Lubomír Vaníček

dospělý pár, 17. dubna 2015
Za naprosto perfektní považuji stravování,zejména večeře na objednávku ze tří jídel byly skvělé.

Rudolf Vrzal

dospělý pár, 21. června 2019
Pobyt byl zkrátka perfektní, nic nám nechybělo, spokojenost

Jan Švejkovský Ing

dospělý pár, 4. dubna 2012

Marcela Vránová

jednotlivec, 6. ledna 2020

Jana Dekretova

jednotlivec, 3. listopadu 2014
dobry vecer moc se me libilo vyborny persinal usmev

Iveta Červená

jednotlivec, 13. října 2014
Pěkné prostředí, skvělí personál.

Ivana Rágulíková

jednotlivec, 22. července 2019
Čistota Vstřícnost personálu milá obsluha Výběr jídel Bohatá snídaně Okolí Wellnes Posezení v atriu

Oldřich Ott

dospělý pár, 30. července 2012
možnost seznámení se zajímavým okolím Nových Hradů dobré pohostinské služby

Anonymní hodnocení

dospělý pár, 6. července 2019
Velký pohodlný poj včetně koupelny Krásné posezení ve venkovních prostorách hotelu vzorná obsluha,personál vždy ochotný

Schichová Miroslava

jednotlivec, 2. ledna 2019
Silvestrovský program letošního roku byl úžasný!!! Po celou dobu pobytu jsme se cítili perfektně a vychutnávali si jak nabízený relax, tak zábavu Silvestrovského večera. Pro personál byl program určitě velmi náročný na přípravu a vlastní realizaci a přitom úroveň služeb během celého pobytu jeho přípravou nebyla poznamenaná. Jako odborník na personální management, zvláště v současné době při nedostatku kvalitních pracovních sil, toto mohu ocenit a gratuluji hotelu k takovým ochotným, příjemným a spolehlivým zaměstnancům :-).

Čestmír Štampach

dospělý pár, 21. srpna 2018
Jednoznačně neomezený přístup do prostor bazénu.

Alena Mašková

dospělý pár, 8. července 2013

Jaroslava Krsková

jednotlivec, 6. května 2017
Velmi dobrý servis a obsluha,dobré jídlo a rozmanitost jídel.Koupání a relax velice výborné.