welness program, pekny hotel, ochotny personal, dobra kuchyne, krasne misto
Vladimír Pisk
jednotlivec, 23. května 2016
Vše odpovídalo nabídce a všem doporučuji.
Alena Lozinská
dospělý pár, 16. července 2018
Hana Kleinová
jednotlivec, 7. srpna 2015
Prostředí hotelu
Chování personálu
Jan Jiřička
jednotlivec, 1. prosince 2014
Personál vstřícný a ochotný. Velmi příjemný pobyt.
Jan Minář
dospělý pár, 11. listopadu 2015
Ivana Richterová
jednotlivec, 4. února 2019
Velmi příjemný personál a ochotný
Zdeněk Sedláček
jednotlivec, 26. ledna 2016
Příjemný přístup personálu.
Vítězslav Hromádka
dospělý pár, 29. července 2016
Ivana Mánková
jednotlivec, 12. února 2016
- příjemné přijetí na recepci
- velmi pěkné ubytování, čistota
- naprosto luxusní jídlo
- velmi vstřícný a příjemný personál restaurace
- kvalitní služby SPA
Nikola Kolářová
ostatní, 12. prosince 2016
Příjemný komfort ve welness a jeho neomezené využití.
Krásné městečko ve kterém je hrad, zámek, klášter a okolo pěkná příroda.
Výborné jídlo.
Ochotný personál.
Zuzana Šperlová
mladý pár, 3. srpna 2015
rychlé zajištění bezlepkové stravy
Stejskalová Helena
jednotlivec, 2. září 2018
Ochota personálu, příjemná recepce, zejména recepční, která nás ubytovávala
26.8.2018
Zdenka Rohlenová
dospělý pár, 20. května 2019
Krásná relaxace a odpočinek v milém prostředí.Přijemný personál , který si pamatuje že jsme zde několikrát byli.Doporučuji načerpali jsme zde další energii.Určitě se vrátíme.
Hana Pospíšilová
jednotlivec, 20. června 2016
Jitka Janáková
dospělý pár, 27. července 2019
paní Drgoňová
jednotlivec, 18. února 2014
Nádherné prostředí,krásné a velmi čisté pokoje,personál velice príjemný,ochotný,prostě to tam nemá chybu,doporučuji to všem,je tam balzám na duši
Veronika Nigošová
dospělý pár, 3. února 2014
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 7. září 2015
Václav Kirnig
jednotlivec, 18. listopadu 2016
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 14. července 2019
Anonymní hodnocení
rodina s malými dětmi, 23. září 2012
Jana Drhovská
jednotlivec, 29. října 2016
Ing. Hana Klabanová
jednotlivec, 9. června 2019
Andrea Bejdáková
rodina se staršími dětmi, 13. srpna 2012
Ludmila Francová
jednotlivec, 25. března 2015
V G
dospělý pár, 18. března 2019
... již poněkolikáté vše v pořádku a opravdu to byl relax a pohoda,
Ivana Soukupová
rodina s malými dětmi, 19. srpna 2014
Stručně:
Líbilo se mi vše!
Petra Kozáková
jednotlivec, 6. ledna 2020
Líbilo se mi na pobytu vše důležité, malinko jsme postrádali možnost večerního vyžití (např. šipky, společenské hry)