ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na libovolný počet dnů dle rezervace
pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
stravování ALL-INCLUSIVE*:
- bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
- oběd - polévka, výběr ze 2 menu + zeleninový salát, sladký dezert - večeře - polévka, hl. chod výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
nealkoholické nápoje zdarma:
- nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
- zrnková káva z kávového automatu po celý den Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
Vše splnilo naše očekávání, určitě bychom v budoucnu chtěli opět navštívit.
Evžen Szarowski
jednotlivec, 10. listopadu 2014
Samotné hotelové prostory, ubytování, čistota, obsluha a relaxační služby jsou na nejvyšší úrovni.
Jaroslav Šátek
dospělý pár, 11. listopadu 2016
Čistota
Jídlo včetně množství
Slušný a příjemný personál
Vřele doporučuji
Šárka Řepová
skupina přátel, 14. května 2012
wellness - kdykoliv přístupný, výborná gastronomie, čistota, personál s výjimkou recepce
Adéla Hanzlová
jednotlivec, 10. června 2019
Ke všemu tomu neomezenemu wellnesu a pití nám dali půlhodinovou masáž, to už je opravdu vrchol blaha :)
Jan Benda
dospělý pár, 16. září 2013
- výborný nápad dát v sobotu k hotelovému bazénu k dispozici sekt
Václav Neškodný
jednotlivec, 28. října 2013
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 5. března 2016
Snad nejochotnější personál, který jsem kdy v hotelu zažil.
Jana Lemberková
jednotlivec, 12. října 2012
perfektní maserky a využila jsem i kosmetičku také perfektní
Prošková Magdalena
jednotlivec, 25. srpna 2019
Děkuji,byla jsem vcelku spokojená.
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 25. června 2012
Marta Ulrychova
ostatní, 8. července 2017
Mile prostredi, klidne, ciste, v okoli mnozstvi kulturnich pamatek.
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 24. května 2016
Jan Novotný-Kuzma
jednotlivec, 16. listopadu 2018
Možnost využít všechny možné nabídky "procedur" bez problémů, kdykoliv. Žádný "nával" možnost prostřídání.
Anonymní hodnocení
ostatní, 26. srpna 2018
Anonymní hodnocení
mladý pár, 28. srpna 2018
Ivana Bachtíková
jednotlivec, 10. června 2019
Byla jsem zde již před dvěma lety a určitě přijedu zas. Nemám ráda organizování času a naprostá volnost pohybu mi velmi vyhovuje. Masáže byly úžasné a chování personálu bylo skvělé. Chválíme kuchaře !
Petr Žyrek
dospělý pár, 19. června 2016
Vstřícnost a ochota personálu.
Výborná strava.
Dobře vybavené wellness.
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 13. března 2015
-Velice ochotný a vstřícný personál v celém provoze hotelu.
-Recepční nás plně vybavila dokumentací o zajímavostech kraje.
Helena Mišuňová
jednotlivec, 4. října 2015
Jana Novotná
jednotlivec, 29. července 2013
Byla jsem v Nových Hradech poprvé. Vše bylo skvělé, byla jsem nadšená. Všem známým toto sděluji, aby i oni si užili, pokud budou mít potřebu odpočinku. Moc děkuji za vše a těším se na příště.
Stanislav Kalina
jednotlivec, 6. února 2018
Miroslav Kučera
jednotlivec, 19. dubna 2019
Jitka Čubrová
jednotlivec, 26. května 2017
Obsluha personálu - výborná
pokoje - dobře vybavené
velmi dobře jsme se cítili ve wellnes centru,
kde jsme navštívili všechny nabízené procedury.
Rozhodně doporučuji všem zájemcům.
Jitka Janáková
dospělý pár, 27. července 2019
Jaroslav KUBEC Ing.
dospělý pár, 29. října 2013
Marie Hybšová
jednotlivec, 21. října 2016
čistota hotelu, ty sněhobílé ručníky, osušky a župany doslova svítily!
vynikající kuchyň, jídelníček dobře složený, k dispozici dostatek ovoce i zeleniny
servírky dělaly co mohly, patří jim velký dík
Ivana Křížová
jednotlivec, 23. června 2018
Dobrá vybavenost, ochota personálu, příjemné prostředí i bohaté stravování