ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na libovolný počet dnů dle rezervace
pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
stravování ALL-INCLUSIVE*:
- bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
- oběd - polévka, výběr ze 2 menu + zeleninový salát, sladký dezert - večeře - polévka, hl. chod výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
nealkoholické nápoje zdarma:
- nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
- zrnková káva z kávového automatu po celý den Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
vše perfektně zorganizované
velmi příjemní zaměstnanci
široká nabídka wellness
výborné jídlo
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 21. srpna 2019
Milan Štindl
dospělý pár, 28. června 2019
Vladimír Bartoš
mladý pár, 2. prosince 2016
velmi dobrá strava, velké její množství
ochotný a příjemný personál
čistota v celém hotelu včetně wellness
otevírací doba wellness výborná
Michaela Čapková
mladý pár, 20. ledna 2020
Roman Liška
dospělý pár, 2. února 2019
skvělý pobyt- poměr cena a wellness zážitek skvělé. Wellness absolutně bez chybičky. Určitě se vrátíme brzy znovu.
olga Krčmáriková
jednotlivec, 15. července 2014
Byla jsem s pobytem velice spokojná,určitě se zase vratim
Marie Žáčková
dospělý pár, 29. května 2016
viz bodové hodnocení
Pavel Holík
jednotlivec, 27. ledna 2020
Petra Komžáková
dospělý pár, 16. března 2015
Petra Pauchová
jednotlivec, 30. srpna 2016
Dostacujici snidane, uchazejici obedy, vynikajici vecere, nadbytek alko i nealko napoju, perfektni sluzby a uzasne welness a prekrasne okoli!!!
Jiří Ohnút
dospělý pár, 21. září 2014
Hotel splnil naše očekévéní.Prostředí a obsluha i jídlo velmi dobré.Nemáme rádi studené moderní a snobské hotely.
Děkujeme za perfektní rezervaci.
Určitě ji zase využijeme.
Jiří Ohnút
Zdeňka Papírová
jednotlivec, 17. dubna 2013
Strava byla výborná
Velice se nám líbila možnost využití bazénu po celý den až do 22:00 hod.
Ubytování a obsluha - výborné
Doporučujeme všem známým
Jaroslava Doupnikova
dospělý pár, 4. září 2016
Vše Ok
Jitka Korbajová
jednotlivec, 1. září 2015
Výborné jídlo, pěkné wellness, opravdu pozoruhodná přestavba objektu - z fotografií
Petr Motyka
jednotlivec, 11. srpna 2017
jana musilova
jednotlivec, 27. dubna 2018
Vynikající vše
Anonymní hodnocení
skupina přátel, 26. srpna 2019
Pěkné okolí, pro klidnou relaxaci ideální
Jaroslava Hamršmídová
jednotlivec, 13. května 2013
Příjemné jednání s personálem.
Chutné jídlo.
Perfektní je používání bazénu atd. celý den.
Masérky byly skvělé.
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 13. března 2015
-Velice ochotný a vstřícný personál v celém provoze hotelu.
-Recepční nás plně vybavila dokumentací o zajímavostech kraje.
Karin Svobodová
dospělý pár, 20. září 2012
Jan a Michaela Hellerovi
dospělý pár, 7. července 2014
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 15. září 2013
Anonymní hodnocení
jednotlivec, 30. listopadu 2018
Pavel Filipec
rodina s malými dětmi, 8. března 2013
Welnes,stravování,služby hotelu,přístup personálu.Pro rodiny s dětmi mohu jen doporučit.
Jiří Ohnut
dospělý pár, 5. července 2015
Ve vašem hotelu jsem byl již po druhé a vždy jsem byl spokojen.Děkuji.
Monika Kouglova
jednotlivec, 26. listopadu 2018
Trnková Vlasta
jednotlivec, 9. května 2016
komlet vše, welness, občerstvení, ubytování, služby apod.
jen tak dál!
Jiří Wallenfels
jednotlivec, 20. srpna 2018
Jana Lemberková
jednotlivec, 12. října 2012
perfektní maserky a využila jsem i kosmetičku také perfektní