Byli jsme u vás prvně a jsme nadšeni.Uvažujeme, že si zamluvímepobyt na jaře.
Pavel Holeček
jednotlivec, 13. května 2019
Celková spokojenost, doporučuji tento pobyt.
Vladimíra sykorova
jednotlivec, 17. února 2020
Welnes
Ochota personálu
Ivan Cikhart
skupina přátel, 21. listopadu 2015
Vynikající strava.
Možnost relaxu bez vlivu počasí.
Zajímavé okolí.
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 2. září 2018
Jan Jiřička
jednotlivec, 1. prosince 2014
Personál vstřícný a ochotný. Velmi příjemný pobyt.
Květuše Řezáčová
ostatní, 2. června 2014
- prostředí
- profesionalita
- vstřícnost a ochota
Ing. Slabý František
jednotlivec, 13. července 2018
Velmi ochotné jednání personálu.
Miroslava Pěkná
skupina přátel, 10. dubna 2017
Velice nás potěšil osobní uvítací dopis pana ředitele.
Personál byl po celou dobu pobytu vstřícný a ochotný.
Maséři měli "zlaté ručičky" a byla radost se jimi nechat masírovat. Opravdu profesionálové.
O čistotu v celém hotelu bylo postaráno pracovitými uklízečkami a o naše bříška bylo též úžasně postaráno.
Budu Vás všude jenom chválit a všem doporučovat.
Ivan Píša
jednotlivec, 24. října 2012
Příjemné prostředí a fajn relax
Ing.Petr Suk
jednotlivec, 7. srpna 2016
Jiří Mainzer
jednotlivec, 4. srpna 2014
Ochotný personál, čistota, služby.
Mgr. Jiří Havelka
dospělý pár, 29. července 2016
Profesionální přístup obsluhy při večeřích. I když měli všichni plno kilometrů v nohách, obsluhovali nás s úsměvem a vždy ochotně splnili naše přání.
Marie Dušáková
jednotlivec, 4. prosince 2018
Ilona Bouzková
jednotlivec, 10. srpna 2017
dobré ubytování
vstřícný a ochotný personál
čistota
slušný a dobře vybavený welnes
velmi chutná kuchyně
krásná krajina okolí Novích hradů
Radka Křížová
jednotlivec, 29. dubna 2019
klid, pohoda, služby - vše OK
Vítězslav Hromádka
dospělý pár, 29. července 2016
František Školout Mgr.
dospělý pár, 22. června 2016
Pohoda, klid, odpočinek, relax, vše výborné.
Evžen Szarowski
jednotlivec, 10. listopadu 2014
Samotné hotelové prostory, ubytování, čistota, obsluha a relaxační služby jsou na nejvyšší úrovni.
Veronika Marešová
jednotlivec, 18. listopadu 2013
Helena Machová
dospělý pár, 27. července 2016
Šárka Sýkorová
dospělý pár, 30. září 2016
Ochotný a usměvavý personál
Skvělá kuchyně
Dobré víno a to i rozlévané !
Wellnes a především sauny výborné
Naprostý komfort v celém hotelu
Vkusně zařízený hotel do posledního detailu
Děkujeme provozovatelům a zaměstnancům - opravdu skvělý servis :)
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 12. června 2017
Anonymní hodnocení
skupina přátel, 2. září 2017
Jarmila Vovesná
skupina přátel, 13. ledna 2020
Do tohoto hotelu jezdíme každý rok, byli jsme zde již 8x a rádi se sem vracíme.