ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích (koupelna, sociální zařízení, TV, chladnička, fén, župan, připojení k internetu) na libovolný počet dnů dle rezervace
pokud zvolíte ubytování DEPANDANCE REZIDENCE jste ubytováni ve vedlejší budově (pár kroků od hotelu) a veškeré ostatní služby jsou v hlavní budově hotelu
stravování ALL-INCLUSIVE*:
- bohatá rautová snídaně, káva, čaj, džusy
- oběd - polévka, výběr ze 2 menu + zeleninový salát, sladký dezert - večeře - polévka, hl. chod výběrem ze 3 menu + zeleninový a salátový bufet, sladké dezerty
nealkoholické nápoje zdarma:
- nealko nápoje (voda, soda, pomerančový džus, růžový grepový džus, jablečný džus a v sezóně jedna domácí ovocná limonáda / např zázvorová, citronová../
- zrnková káva z kávového automatu po celý den Nealkoholické nápoje v rámci balíčku můžete čerpat do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace.
Pivo a víno (rozlévané) – nabízené v rámci balíčku od 10:00 do ukončení provozu hlavní hotelové restaurace (ostatní alkoholické nápoje Vám budou účtovány dle běžného ceníku)
UPOZORNĚNÍ: All-inclusive nápoje a strava, které jsou součástí balíčků se podávají pouze na hlavní hotelové restauraci (konzumace ve wellness bistru či restauraci Jazz baru není zahrnuta v ceně - hradí se zvlášť)
skvělé ubytování
neomezené používání wellness
výborná strava s nápoji zdarma
skvělý personál
Veronika uresova
jednotlivec, 14. prosince 2018
Miloš Hamák
rodina s malými dětmi, 5. srpna 2017
ubytováni
Wellness
stravováni
hrad Nové Hrady
zoo v okoli
Ing.Karel Kopeček
dospělý pár, 28. dubna 2014
Příjemný personál,ubytování a stravování velmi dobré,výborný program wellness.
Anonymní hodnocení
skupina přátel, 4. července 2017
Jít si zaplavat před snídaní je skvělé!
Pavelek Svatopluk
jednotlivec, 1. září 2019
Anonymní hodnocení
skupina přátel, 11. srpna 2017
- příjemný a vstřícný personál
- dobrá kuchyně
- blízko i do rakouského města Gmundu
- mnoho zajímavostí v okolí
Jana Sklenářová
jednotlivec, 5. června 2016
personál
Ing. Slabý František
jednotlivec, 13. července 2018
Velmi ochotné jednání personálu.
Jiří Lebeda
jednotlivec, 31. ledna 2020
Líbilo neomezené welnes ,ochotný personál a dobré jídlo. Jezdím docela často , několikrát do roka a tento pobyt považuji za jeden z nejlepších.
Jiřina Beránková
jednotlivec, 13. července 2018
Spokojenost , určitě se vrátím .
Martin Pasek
jednotlivec, 11. července 2016
velmi pěkné prostředí
ochotný a milý personál
čistota
wellnes
výborné večeře
Anna Kostelná
dospělý pár, 9. ledna 2017
Jarmila Svobodová
jednotlivec, 6. října 2017
Super krajina, okolí, krásné vesnice, vše zrekonstruované, úhledné, malebné. Hodně historických míst.
Rezidence taky krásná, dobře vybavená.
Anonymní hodnocení
rodina s malými dětmi, 21. března 2018
Luděk a Helena Havlíčkovi
dospělý pár, 1. dubna 2012
Iveta Křížová
jednotlivec, 26. června 2013
Libilo se mi opravdu vše,hlavně ochota celého personálu a kuchyn bych chtěla moc pochválit vaří užasně.
Tomáš Juza
dospělý pár, 26. ledna 2015
cena a obsah pobytu
čisté luxusní prostředí hotelu
rozsah nabídky služeb hotelu
rozsah a kvalita jídla hotelové restaurace
Novohradská příroda
rychlost vyřízení formalit ze strany SPA.cz
Pavel Filipec
rodina s malými dětmi, 20. března 2015
Přístup personálu,
Dětský koutek v restauraci
Anonymní hodnocení
dospělý pár, 13. března 2015
-Velice ochotný a vstřícný personál v celém provoze hotelu.
-Recepční nás plně vybavila dokumentací o zajímavostech kraje.
Anonymní hodnocení
mladý pár, 5. března 2012
Lukáš Krejčí
mladý pár, 25. července 2016
Skvěly personal, prostředí moc příjemné, romanticka procházka k vodopádu a zpět, a velmi dobrá kuchyně, rádi bychom tam zůstaly déle
Lucie Oborná Škvorová
jednotlivec, 27. dubna 2015
Velmi příjemný hotel, vzdušný, výborně prostorově uspořádaný. Pohodlné a dobře řešené prostory ve welness centru, můžete tam v klidu strávit půl dne, příjemnou službou je přísun výborných čajů a ovoce zdarma a bazénová služba. Celkově byl personál vstřícný a ochotný. Celkově jsme byly velmi spokojeny.
Michaela Štemberová
mladý pár, 19. února 2013
Miroslav Šimek
jednotlivec, 22. května 2017
Nádherně rekonstruovaný hotel
Neomezené využití wellness oázy
Luxusní kuchyně
Příjemný personál
Květoslava Mazurová
jednotlivec, 17. ledna 2020
Pavel Jirák
dospělý pár, 30. června 2019
Byli jsme nad míru spokojeni. Kvalitní služby jsme očekávali, to je dnes standard. Ale zde jsme byli pozitivně překvapeni po všech stránkách.
Helena Melicharová
dospělý pár, 29. května 2017
Nádherná krajina.
Možnost cyklovýletů v okolí.
Využití neomezeného wellness.
Ochotný a vstřícný personál.